REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dodatkowy parking przy cmentarzu miejskim

Miasto

Przypominamy, że zarządca cmentarza miejskiego w Wyszkowie przygotował dodatkowe tymczasowe miejsca parkingowe, aby kierowcy nie parkowali wzdłuż ul. Pułtuskiej. Wjazd na parking prowadzi od ul. Telimeny (jadąc od Wyszkowa, należy skręcić w lewo przed punktami handlowymi zakładów kamieniarskich).

Galeria zdjęć


REKLAMA

Od 29 października zarządca cmentarza - Wyszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - uruchomił tymczasowy parking przy ulicy Telimeny (patrz mapa). W związku ze zbliżającymi się Wszystkimi Świętymi WTBS przypomina także o możliwości zaparkowania samochodów na terenie cmentarza miejskiego. Ostatnie dni pokazują jednak, że odwiedzający cmentarz nie wiedzą lub nie pamiętają, że mogą skorzystać z nowego parkingu. Dziś (31 października) był on niemal pusty, podczas gdy po obydwu stronach ul. Pułtuskiej stał sznur samochodów. 

Niewykluczone, że teren przygotowany obecnie pod tymczasowy parking będzie taką funkcję pełnił docelowo.

- Zainwestowaliśmy z myślą właśnie o tym, aby stworzyć tam na stałe dodatkowy parking. Są plany utwardzenia tego terenu. Na razie zagospodarowaliśmy go "na szybko", aby przygotować bezpieczne miejsce do parkowania w okresie Wszystkich Świętych - mówi prezes Agnieszka Ołdak-Prokop.  

Z parkingu przy bramie głównej zniknął też budzący liczne kontrowersje mieszkańców kontener handlowy (czytaj TUTAJ). 

-  Nie wróci w to miejsce. Dzierżawca na razie go zabrał. Nie ukrywam, że spółka pracuje nad kompleksową koncepcją organizacji cmentarza miejskiego - mówi prezes WTBS.  

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org