REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Medal Pro Masovia dla kapelmistrza

Kultura

Franciszek Józef Bieganowski otrzymał medal Pro Masovia za wybitne zasługi na rzecz województwa mazowieckiego.

REKLAMA

Józef Bieganowski od 1985 roku pełni funkcję kapelmistrza Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Wyszków.

- Wyróżniony to utalentowany muzyk i wojskowy, dyrygent, aranżer, kompozytor i wychowawca młodzieży. Był także kapelmistrzem Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego, z którą podczas oficjalnych uroczystości wielokrotnie witał królów, prezydentów, ambasadorów i inne wielkie osobistości świata polityki i kultury. Od lat animator i dobry duch wyszkowskiej kultury. W 2020 roku świętował 80. urodziny oraz jubileusz 35-lecia pracy z Młodzieżową Orkiestrą Dętą OSP Wyszków - uzasadnia przyznanie medalu marszałek Adam Struzik.

Józef Bieganowski jest Honorowym Obywatelem Gminy Wyszków. 

Medal „Pro Masovia” jest okolicznościowym wyróżnieniem nadawanym za wybitne zasługi osobom oraz instytucjom, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz województwa mazowieckiego przyczyniły się do rozwoju Mazowsza.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org