REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wyruszyły w rejs po oceanach i morzach nauki...

Nauka

28 września dzieci klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie wypowiedziały uroczyste słowa ślubowania i zostały pasowane przez dyrektora Zbigniewa Szczerbę na uczniów.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Zanim jednak to się stało, dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym „wyruszyły w rejs po oceanach i morzach nauki”. Wykazały się: wiedzą o Polsce, barwach ojczystych, właściwym zachowaniu w szkole i na drodze. Swą odwagą, piękną recytacją i śpiewem udowodniły, że bezpiecznie „dopłynęły do portu” - Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie. Dzieci ślubowały być pilnymi i wzorowymi uczniami, należycie wypełniać obowiązki ucznia, strzec honoru i dobrego imienia szkoły. Przyrzekły szanować swoich nauczycieli, opiekunów i rodziców, zawsze pomagać słabszym i młodszym od siebie oraz kochać swoją ojczyznę. W tym ważnym momencie towarzyszyły im wychowawczynie: Ia - p. Katarzyna Baranowska, Ib - p. Małgorzata Wiśniewska, Ic - Małgorzata Gierek, Id - p. Marta Rogulska, Ie - p. Ewa Winiarska.

Małgorzata Wiśniewska
 

                                                                                                                                                                                         

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSP nr 5 w Wyszkowieślubowanie pierwszaków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Polityczna burza na półmetku kadencji
Niech ktos z rzadzacych w koncu zajmie sie wyszkowskim Zusem. No moze teraz ktos się za to wezmie. Tyle ludzi się zwolnilo. Cos tam jest nie tak.
Kitek
"Chłopek", witacz, napis - czym promować Wyszków?
Olga, bo wizualizacji "chłopka" nie trzeba nikomu przedstawić . Wszyscy pamiętają jak wyglądał bo przez lata wpisał się w krajobraz Wyszkowa
Jurek
"Chłopek", witacz, napis - czym promować Wyszków?
Jurku, o ile dobrze rozumiem artykuł, wizualizacje przedstawione na zdjęciach to pomysły Pani Wittich, które maja być propozycją konkurencyjną dla sugestii Pana Osika. Jak na moje oko nie maja nic wspólnego z naturalnym drewnem ani Światowidem…to tylko plastik, oklejony czymś mającym przypominać drewno :(
Olga
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Październik 2021
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA

pl.jooble.org