REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowa nawierzchnia w hali sportowej u Skłodowskiej

Nauka

Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie doczekał się remontu sali gimnastycznej. Projekt został zrealizowany za kwotę ponad 108 tys. zł przy wsparciu w kwocie 60 tys. zł z budżetu Województwa Mazowieckiego. Pozostała kwota pochodziła z budżetu Powiatu Wyszkowskiego.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Remontujemy naszą salę sportową - cieszy się dyrektor ZS nr 1 w Wyszkowie Marian Popławski. - Udało nam się znaleźć odpowiedniego wykonawcę aż zza Bydgoszczy, który zgodził się zrobić remont w wyznaczonym terminie. Zależało nam, aby prace skończyły się do końca września i dziś, 29 września, już tę salę odbieramy.

Wykonawcą zadania była firma Maxfloor Wojciech Głogowski. Wymieniła ona starą klepkę, ułożyła podwójną płytę OSB drewnopochodną, trójwarstwową płytę kompozytową i wykładzinę.

- Podłoże jest dostosowane do sportów wyczynowych i innych, a więc będzie fantastyczna odporna podłoga na wszelkie ścierania. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy taką nawierzchnię w naszej sali gimnastycznej i myślę, że również młodzież jest z tego powodu bardzo zadowolona - mówi dyrektor. - Bardzo dziękuję Zarządowi Województwa Mazowieckiego, Zarządowi Powiatu, wykonawcy i pracownikom szkoły za bardzo sprawną organizację i wykonanie zadania - dodaje.

Warto podkreslić, że część prac szkoła lub zaprzyjaźnione z nią podmioty wykonały we własnym zakresie i na własny koszt. 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówZS nr 1 w Wyszkowienowa nawierzchnia sali sportowej

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Polityczna burza na półmetku kadencji
Niech ktos z rzadzacych w koncu zajmie sie wyszkowskim Zusem. No moze teraz ktos się za to wezmie. Tyle ludzi się zwolnilo. Cos tam jest nie tak.
Kitek
"Chłopek", witacz, napis - czym promować Wyszków?
Olga, bo wizualizacji "chłopka" nie trzeba nikomu przedstawić . Wszyscy pamiętają jak wyglądał bo przez lata wpisał się w krajobraz Wyszkowa
Jurek
"Chłopek", witacz, napis - czym promować Wyszków?
Jurku, o ile dobrze rozumiem artykuł, wizualizacje przedstawione na zdjęciach to pomysły Pani Wittich, które maja być propozycją konkurencyjną dla sugestii Pana Osika. Jak na moje oko nie maja nic wspólnego z naturalnym drewnem ani Światowidem…to tylko plastik, oklejony czymś mającym przypominać drewno :(
Olga
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Październik 2021
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA

pl.jooble.org