REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pierwszy skuszewski rajd

Turystyka

Stowarzyszenie "Łączy nas Skuszew" 26 września zorganizowało rajd rowerowy. Udział w nim wzięło 60 uczestników, którzy do pokonania mieli ok. 25-kilometrowy dystans.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Uczestnicy wyruszili ze Skuszewa, skąd udali się do mogiły powstańców styczniowych w Kamieńczyku, odwiedzili też sanktuarium w Loretto skąd dotarli na Fidest, do miejsca urodzenia matki Kardynała Stefana Wyszyńskiego i do pomnika poległych pod Skuszewem. Rajd prowadził członek zarządu Stowarzyszenia "Łączy nas Skuszew" Wojciech Kuska.

- Dziękujemy za udział w pierwszym rajdzie rowerowym w Skuszewie. Zorganizowanym przy ogromnym wsparciu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie przez Stowarzyszenie "Łączy nas Skuszew". Pogoda na szczęście nam dopisała, więc mogliśmy w pełni cieszyć się wspaniałą wyprawą rowerową - mówią organizatorzy.

- Pragnę złożyć także podziękowania uczestnikom rajdu, przyjaciołom, mieszkańcom Skuszewa i okolic za liczny udział - mówi Bogusława Pochmara. - Dziękuję Grupie Rowerowej Wyszków Moje Miasto oraz Waldemarowi Ambroziakowi i jego grupie. Dziękujemy Łukaszowi Góralewskiemu za gadżety w konkursie związanym z historycznymi miejscami, które odwiedzaliśmy, a także Wojciechowi Kusce - naszemu "ojcu prowadzącemu" i wyznaczającemu trasę oraz miejsca, które warto było odwiedzić. Żanecie, Bogusi Gołębiewskim - Rozenek, Darii Elak, naszemu sołtysowi Mirosławowi Augustyniakowi i jego żonie, Pawłowi Deludze z ogromnym wsparciem rodziny, Edycie Wittich oraz burmistrzowi Wyszkowa Grzegorzowi Nowosielskiemu - wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej społecznej inicjatywy. 

Dla uczestników radju na mecie przygotowany był smaczny poczęstunek.

Organizatorzy

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


SkuszewWyszkówrajd rowerowyStowarzyszenie Łączy nas Skuszew

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Na lodowisko nas nie stać
Po co nam lodowisko? Przecież mamy rondowisko.
Z Kącika Malkontenta
Aby dostęp do rzeki był czysty i swobodny
W tą akcję włączyć trzeba wydział ochrony środowiska. Oni wiedzą co nadaje się do wycięcia A co do pielęgnacji
Paweł
Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Kolejny Naczelnik w Urzędzie zatrudniony po przejrzystym konkursie. W ciągu swojej krótkiej pracy nic nie wiemy o jego wynikach. Dobry uczeń po Technikum Ochrony Środowiska z ZSZ 1 posiada dużą większa wiedzę niż obecny Naczelnik. Jeżeli nie mam racji - to mnie poprawcie.
środowisko Wyszkowa
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Styczeń 2022
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana

REKLAMA

pl.jooble.org