REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pierwszy skuszewski rajd

Turystyka

Stowarzyszenie "Łączy nas Skuszew" 26 września zorganizowało rajd rowerowy. Udział w nim wzięło 60 uczestników, którzy do pokonania mieli ok. 25-kilometrowy dystans.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Uczestnicy wyruszili ze Skuszewa, skąd udali się do mogiły powstańców styczniowych w Kamieńczyku, odwiedzili też sanktuarium w Loretto skąd dotarli na Fidest, do miejsca urodzenia matki Kardynała Stefana Wyszyńskiego i do pomnika poległych pod Skuszewem. Rajd prowadził członek zarządu Stowarzyszenia "Łączy nas Skuszew" Wojciech Kuska.

- Dziękujemy za udział w pierwszym rajdzie rowerowym w Skuszewie. Zorganizowanym przy ogromnym wsparciu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie przez Stowarzyszenie "Łączy nas Skuszew". Pogoda na szczęście nam dopisała, więc mogliśmy w pełni cieszyć się wspaniałą wyprawą rowerową - mówią organizatorzy.

- Pragnę złożyć także podziękowania uczestnikom rajdu, przyjaciołom, mieszkańcom Skuszewa i okolic za liczny udział - mówi Bogusława Pochmara. - Dziękuję Grupie Rowerowej Wyszków Moje Miasto oraz Waldemarowi Ambroziakowi i jego grupie. Dziękujemy Łukaszowi Góralewskiemu za gadżety w konkursie związanym z historycznymi miejscami, które odwiedzaliśmy, a także Wojciechowi Kusce - naszemu "ojcu prowadzącemu" i wyznaczającemu trasę oraz miejsca, które warto było odwiedzić. Żanecie, Bogusi Gołębiewskim - Rozenek, Darii Elak, naszemu sołtysowi Mirosławowi Augustyniakowi i jego żonie, Pawłowi Deludze z ogromnym wsparciem rodziny, Edycie Wittich oraz burmistrzowi Wyszkowa Grzegorzowi Nowosielskiemu - wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej społecznej inicjatywy. 

Dla uczestników radju na mecie przygotowany był smaczny poczęstunek.

Organizatorzy

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


SkuszewWyszkówrajd rowerowyStowarzyszenie Łączy nas Skuszew

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Polityczna burza na półmetku kadencji
Niech ktos z rzadzacych w koncu zajmie sie wyszkowskim Zusem. No moze teraz ktos się za to wezmie. Tyle ludzi się zwolnilo. Cos tam jest nie tak.
Kitek
"Chłopek", witacz, napis - czym promować Wyszków?
Olga, bo wizualizacji "chłopka" nie trzeba nikomu przedstawić . Wszyscy pamiętają jak wyglądał bo przez lata wpisał się w krajobraz Wyszkowa
Jurek
"Chłopek", witacz, napis - czym promować Wyszków?
Jurku, o ile dobrze rozumiem artykuł, wizualizacje przedstawione na zdjęciach to pomysły Pani Wittich, które maja być propozycją konkurencyjną dla sugestii Pana Osika. Jak na moje oko nie maja nic wspólnego z naturalnym drewnem ani Światowidem…to tylko plastik, oklejony czymś mającym przypominać drewno :(
Olga
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Październik 2021
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA

pl.jooble.org