REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Bug z Nami" - ogólnopolski konkurs dla fotografów

Kultura

Akademia Umiejętności Pan Hilary ogłosiła start IV Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Bug z Nami". Prace można przesyłać do 21 listopada.

REKLAMA

Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich fotografujących, amatorów jak i profesjonalistów. Tematem konkursu jest ukazanie piękna rzeki Bug i otaczającego ją życia. Najwyżej ocenione będą zdjęcia, których autorzy wykażą się niekonwencjonalnym podejściem do tematu konkursu. Każdy z uczestników może przesłać na konkurs maksymalnie trzy zdjęcia. Wymagania techniczne składanych prac:

- wielkość pliku nie mniejsza niż 8 mln pikseli

- proporcje boków 3:2

- prace konkursowe zapisane w formacie JPG bez kompresji lub TIF

- prace konkursowe należy przesłać na adres: akademiapanhilary@gmail.com za pośrednictwem serwisu wetransfer. wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową (karta dostępa w załączniku poniżej)

Laureaci konkursu oraz osoby wyróżnione w konkursie otrzymają nagrody pieniężne o łącznej kwocie 1500 zł i rzeczowe. Na czele jury stoi Woytek Smółkowski. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniach 15 - 30.XII 2021 roku.

ZałącznikiREKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Polityczna burza na półmetku kadencji
Niech ktos z rzadzacych w koncu zajmie sie wyszkowskim Zusem. No moze teraz ktos się za to wezmie. Tyle ludzi się zwolnilo. Cos tam jest nie tak.
Kitek
"Chłopek", witacz, napis - czym promować Wyszków?
Olga, bo wizualizacji "chłopka" nie trzeba nikomu przedstawić . Wszyscy pamiętają jak wyglądał bo przez lata wpisał się w krajobraz Wyszkowa
Jurek
"Chłopek", witacz, napis - czym promować Wyszków?
Jurku, o ile dobrze rozumiem artykuł, wizualizacje przedstawione na zdjęciach to pomysły Pani Wittich, które maja być propozycją konkurencyjną dla sugestii Pana Osika. Jak na moje oko nie maja nic wspólnego z naturalnym drewnem ani Światowidem…to tylko plastik, oklejony czymś mającym przypominać drewno :(
Olga
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Październik 2021
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA

pl.jooble.org