REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W Dworku Norwida i na wrzosowiskach

Turystyka

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku 9 września uczestniczyli w wycieczce do rodzinnego domu Norwida w Głuchach. Zwiedzili wnętrze dworu, poznali jego historię oraz losy jego mieszkańców, w tym poety Cypriana Norwida.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Uczestnicy wycieczki z zainteresowaniem wysłuchali opowieści przewodnika. Następnie udali się na spacer do parku oraz folwarku, gdzie mogli doświadczyć bezpośredniego kontaktu z wieloma zwierzętami tam mieszkającymi. Potem uczniowie udali się na Wydmy Lucynowsko - Mostowieckie, by podziwiać najpiękniejsze o tej porze roku wrzosowiska. Piękna wrześniowa pogoda oraz zachwycające barwą i zróżnicowanym terenem wydmy zachęcały dzieci i młodzież do wykonywania niezliczonych fotografii, by utrwalić te widoki na dłużej.  Z pewnością  z wybranych wspólnie zdjęć powstanie szkolna wystawa fotografii. Wycieczka przebiegająca pod hasłem „Poznaj Polskę” dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

ZSS w Brańszczyku

  

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


BrańszczykGłuchyZSS w Brańszczykuwycieczkarodzinny dom Norwida w Głuchach

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Samorządowcy z Rząśnika zarobią więcej
celnie gdzieś wójt powiedział że Rząśnik podąża za Długosiodłem szkoda tylko że nie w rozwoju tylko w podnoszeniu sobie pensji
wieśniak
Wzrosną podatki w Długosiodle
No tak wójt i radni podniesi sobie pensje więc teraz mieszkańcy muszą je jakoś sfinansowac... Wszyscy którzy pracują na etatach państwowych powinni podnieść sobie też wynagrodzenia i to nie % a KWOTOWO. Gdzie tu prawa człowieka i obywatela? Mamy tylko tyrać na dygnitarzy......
Znoesmaczona
Samorządowcy z Rząśnika zarobią więcej
Wójt z Rzasnika bardzo utożsamia się z Koziołem z Rancza. Zero jakichkolwiek inicjatyw dla gminy,programów unijnych,dobrze jest i niech tak będzie po co zmieniać. Nakładać tylko roboty sobie i urzędnikom. Gmina która zatrzymała się się w miejscu od kilku lat.Wstyd,Za co takie pieniądze? .
Psl
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Czwartek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny

REKLAMA

pl.jooble.org