REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W Dworku Norwida i na wrzosowiskach

Turystyka

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku 9 września uczestniczyli w wycieczce do rodzinnego domu Norwida w Głuchach. Zwiedzili wnętrze dworu, poznali jego historię oraz losy jego mieszkańców, w tym poety Cypriana Norwida.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Uczestnicy wycieczki z zainteresowaniem wysłuchali opowieści przewodnika. Następnie udali się na spacer do parku oraz folwarku, gdzie mogli doświadczyć bezpośredniego kontaktu z wieloma zwierzętami tam mieszkającymi. Potem uczniowie udali się na Wydmy Lucynowsko - Mostowieckie, by podziwiać najpiękniejsze o tej porze roku wrzosowiska. Piękna wrześniowa pogoda oraz zachwycające barwą i zróżnicowanym terenem wydmy zachęcały dzieci i młodzież do wykonywania niezliczonych fotografii, by utrwalić te widoki na dłużej.  Z pewnością  z wybranych wspólnie zdjęć powstanie szkolna wystawa fotografii. Wycieczka przebiegająca pod hasłem „Poznaj Polskę” dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

ZSS w Brańszczyku

  

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


BrańszczykGłuchyZSS w Brańszczykuwycieczkarodzinny dom Norwida w Głuchach

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj

WYDARZENIA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org