AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dobry początek sezonu WKS-u Rząśnik

Do udanych start sezonu mogą zaliczyć piłkarze WKS-u Rząśnik. Ostatnio piłkarze Przemysława Kaczmarczyka pokonali 3:0 Coco Jumbo Warszawa. Rząśniczanie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli.

Piątka to liczba, którą po pierwszych meczach nowego sezonu polubili piłkarze WKS-u Rząśnik. Zespół z powiatu wyszkowskiego po pięciu ligowych kolejkach zajmuje piąte miejsce w lidze. Bilans zespołu prowadzonego przez Przemysława Kaczmarczyka to dwa zwyciętwa, jeden remis i dwie porażki. Ostatnio piłkarze WKS-u gościli w Warszawie, gdzie byli podejmowani przez zespół o egzotycznej nazwie Coco Jambo. WKS przyjechał do stolicy z zadaniem zgarnięcia trzech punktów i zrealizował je w stu procentach. W 35. minucie premierowego gola w tym meczu zdobył Mikołaj Zdunek. Rząśniczanie na przerwę schodzili ze skromnym prowadzeniem. Jednak w drugiej części gry WKS zapisał na swoim koncie jeszcze dwa trafienia i mógł się cieszyć ze zwycięstwa.

Gracze prowadzeni przez trenera Przemysława Kaczmarczyka po niedzielnym zwycięstwie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli. W szóstej kolejce WKS podejmie na własnym boisku GKS Dąbrówka.

Coco Jumbo - WKS Rząśnik 0:3 (0:1)

Gole dla WKS: Zdunek, samobójczy, Piątek