AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wymakracz zbyt gościnny

Wymakracz Długosiodło wciąż nie wygrał meczu w lidze okręgowej. Tym razem beniaminek przegrał 1:5 z Płońską Akademią Futbolu.

Wymakracz Długosiodło przeżywa trudny okres. Najpierw w środku tygodnia piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Gordziejczyka przegrali aż 1:8 z Nadnarwianką Pułtusk w okręgowym Pucharze Polski. Teraz - również w ligowej potyczce - nie poszło im najlepiej. Na Stadion Leśny w Długosiodle zawitała Płońska Akademia Futbolu. Dla Wymakracza po raz kolejny była to bolesna lekcja. Goście zaczęli zdobywanie goli szybko, już w 4. minucie piłkarze z Płońska wyszli na prowadzenie. Po ośmiu minutach spotkania było już 2:0 dla przyjezdnych. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Drugie 45 minut stało ponownie pod znakiem dominacji Płońskiej Akademii Futbolu. Gospodarze okazali się zbyt gościnni i pozwolili wbić sobie jeszcze trzy bramki. Gola honorowego dla Wymakracza w 79. minucie strzelił Adrian Grudziński.

Wymakracz przegrał piąty mecz z rzędu. Póki co gra w wyższej lidze jest dla piłkarzy z Długosiodła sporym wyzwaniem. O przełamanie podopieczni Rafała Gordziejczyka powalczą w sobotę 18 września z Soną Nowe Miasto.

Wymakracz Długiosiodło - PAF Płońsk 1:5 (0:2)

Gol dla Wymakracza: Grudziński 79'

Wymakracz: M. Cichowski - D. Rutkowski (M. Książek), M. Szymański, M. Gałązka, D. Roguszewski (Sz. Gałązka), E. Rogalski (M. Rytel) - P. Prabucki, A. Grudziński, M. Laska (C) - M. Rytelewski, K. Iwański (P. Rosiński II)