REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pijany przewoził dwójkę dzieci

Na Sygnale

Pijany kierowca przekroczył prędkość i przewoził samochodem dwójkę swoich dzieci. Jego niebezpieczną jazdę udaremnili policjanci mazowieckiej grupy SPEED. Mężczyźnie grożą surowe konsekwencje karne i finansowe.

REKLAMA

W poniedziałek, 6 września, policjanci wyszkowskiego Wydziału Ruchu Drogowego, którzy wchodzą w skład mazowieckiej grupy SPEED, kontrolowali prędkość w Nowym Lubielu. Popołudniu na celowniku policyjnego radaru znalazł się peugeot, którego kierowca przekroczył prędkość o 25 km/h. Pojazdem podróżował ojciec z dwójką dzieci w wieku 7 i 10 lat. W trakcie legitymowania mundurowi wyczuli od kierowcy alkohol. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad promil. 47-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością, kierując pojazdem pod wpływem alkoholu i przewożąc w pojeździe dzieci. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat, a także sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka kara finansowa Śledczy sprawdzą również, czy zachowanie mężczyzny zagrażało dzieciom za których bezpieczeństwo był odpowiedzialny. Kodeks karny za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka, nad którym sprawca zobowiązany był sprawować opiekę grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org