REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Niedziela z atrakcjami w Natalinie

Rozrywka

Sympatyczne niedzielne popołudnie wśród sąsiadów spędzili 5 września mieszkańcy Natalina. Na pikniku zorganizowanym przez radę sołecką bawiły się całe rodziny. Atrakcji nie brakowało.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Na pikniku nikt nie mógł się nudzić, a szczególnie dzieci mogły liczyć na wspaniale spędzony czas. Witały je kolorowe dmuchańce i baseny z piłkami. Animatorki z Pracowni MADU pomagały tworzyć ogromne bańki mydlane, rozdawały skręcane fantazyjnie balony i malowały buzie. Przygotowały także wiele konkursów i konkurencji ruchowych. Przez cały czas trwały zawody sportowo-rekreacyjne, w których dzieci rywalizowały m.in. w skakaniu w worku, przenoszeniu jajka na łyzeczce, rzucaniu woreczkami do celu. Za wszystkie konkurencje przyznawano słodkie nagrody oraz medale i puchary.

Ogromną atrakcją były przejażdżki po okolicy monster truckiem oraz motocyklem "z koszem". Zabawę osładzała wata cukrowa i słodki poczęstunek. Na stole były również napoje, a dla dorosłych domowej roboty trunki. Wszyscy chętnie integrowali się piekąc kiełbaski przy ognisku i piknikując, korzystając ze wspaniałej pogody. Do zabawy przygrywał zespół muzyczny. Wszystkie atrakcje były dostępnie bezpłatnie. Piknik zorganizowano z dofinansowaniem z budżetu gminy Wyszków. Nie udałby się jednak bez wsparcia partnerów i sponsorów. Na organizację atrakcji swoją dietę przeznaczył także sołtys Paweł Łyszkowski, który za pomoc dziękuje przede wszystkim Zbigniewowi Wyszyńskiemu (za udostępnienie placu), zespołowi Remo Dance, firmie "Pod Napięciem".   

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org