REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu

Na Sygnale

Dzięki dobremu rozpoznaniu i profesjonalnie przeprowadzonym czynnościom przez policjantów zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej kolejna osoba nie uniknie odpowiedzialności. Mieszkańcowi Wyszkowa, u którego w domu kryminalni zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków, grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut.

REKLAMA

36-latek od pewnego czasu był w zainteresowaniu wyszkowskich kryminalnych. Kilka dni temu, po zebraniu materiału pozwalającego na podjęcie działań, policjanci korzystając z pomocy psa służbowego Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego, który jest wyszkolony do wykrywania środków odurzających, przeszukali mieszkanie na terenie Wyszkowa należące do mężczyzny. W trakcie czynności ujawniono i zabezpieczono narkotyki, w tym m.in. amfetaminę.  

Mieszkańca Wyszkowa zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu popełnienia przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zarzucono mu posiadanie znacznej ilości środków odurzających - co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 10 lat.

Wobec zgromadzonych dowodów i ilości zatrzymanych narkotyków prokurator zastosował wobec 36-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org