REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zabawa po gulczewsku

Rozrywka

Sportowe zmagania, biesiada przy grillu, zabawa przy muzyce, atrakcje dla najmłodszych - tak upłynęło niedzielne popołudnie 5 września mieszkańcom i gościom Gulczewa na pikniku sportowo-rekreacyjnym organizowanym przez radę sołecką przy dofinansowaniu gminy Wyszków.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Piknik odbył się na pięknym, zielonym placu przy OSP Gulczewo. Pogoda była wprost wymarzona do spędzenia popołudnia na świezym powietrzu i w towarzystwie rodziny i sąsiadów. O atrakcje zadbał sołtys Sławomir Wróbel z radą sołecką oraz miejscowymi strażakami. Na najmłodszych czekała dmuchana zjeżdżalnia, pneumatyczne zabawki oraz wóz bojowy straży pożarnej, któremu można było się przyjrzeć i zasiąść za jego kierownicą. Animatorki wykonywały na życzenie dzieci kolorowe warkoczyki i tatuaże. Uczestnicy pikniku mogli liczyć na gorący poczęstunek z grilla. Dla umilenia czasu przygrywał miejscowy zespół muzyczny. 

Najbardziej wyczekiwane były jednak konkurencje sportowo-rekreacyjne, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów, jak np.: szlifierka kątowa, wiertarka, odkurzacz, grill elektryczny, suszarka, blendery. Ciekawe konkurencje dostarczyły uczestnikom i kibicującym niemało radości i dobrej zabawy, a rywalizacja przebiegała zgodnie z zasadą fair play. I tak w biegu z dwoma kostkami siana zwyciężył Wojciech Przybysz, drugi był Kamil Matwiejczyk, a trzecie miejsce zajął Franciszek Bieniawski. W rzucie oponą najlepszy okazał się Rafał Getka, a tuż za nim uplasowali się Marcin Król i Dariusz Jurkiewicz. Mieszkańcy rywalizowaki też w rzucie beretem na odległość, a najdalej rzucała Elżbieta Skoczeń, druga była Grażyna Bieniawska, a trzecie miejsce zajął Albert Kuhl. Odbył się także bieg z jajkiem na łyżce - i tu zwyciężyła Jolanta Mucha, drugie miejsce zajęła Angelika Kucińska a trzecie - Lena Skoczeń.          

Fot. Wiktor Lindner/ Elwira Czechowska

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org