REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Międzynarodowe spotkania w Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie

Nauka

Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie realizuje projekt w ramach Akcji 2 programu Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne, którego celem jest wymiana dobrych praktyk w zakresie kształcenia zawodowego i zatrudnienia.

REKLAMA

Uniwersytet w Oviedo jest liderem projektu, a Regionalne Centrum Edukacji Dorosłych CPIA w Padwie (Włochy), Akademia Społeczna w Borgå (Finlandia) oraz Rada Wspólnoty Autonomicznej Castilla i Leon (Hiszpania) tworzą cały zespół pracujący przy realizacji projektu. W dniach 2-3 września w Ciechanowie odbędzie się spotkanie zespołów roboczych, natomiast od 20-24 września planowane jest spotkanie projektowe w większym gronie uczestników, którzy poznają ofertę i metody kształcenia w Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie, a także odwiedzą lokalne firmy i spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami.

Organizatorzy zapraszają na briefing prasowy z udziałem gości z Hiszpanii i Włoch: piątek 3 września godz. 9.00 Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego ul. Narutowicza 9, Ciechanów. W 2022 roku organizatorzy planują kolejne spotkania w Finlandii, Włoszech i Hiszpanii. Projekt finansowany z funduszu programu Erasmus+. Numer projektu: 2019-1-ES01-KA204-063815 Erasmus+. Projekt finansowany z funduszu programu Erasmus+. Strona internetowa projektu: https://www.unioviedo.es/aei/

 

 

 

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


CiechanówMiędzynarodowe spotkanie w Państwowej Uczelni Zawodowej w CiechanowiePaństwowa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowiebriefing prasowy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org