REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zapotrzebowanie do promocji

Miasto

Urząd Miejski i Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukują pracowników, którzy będą odpowiedzialni za promocję ich działań.

REKLAMA

Urząd Miejski w Wyszkowie bezskutecznie poszukuje pracownika do wydziału promocji od kilku miesięcy. Odbyły się już dwa nabory, ale kandydaci nie spełniali stawianych na tym stanowisku oczekiwań. Gmina także obniżała kryteria - raz poszukiwała osoby na stanowisko podinspektora, drugi raz - referenta.

- Zgłaszały się pojedyncze osoby. W pierwszym naborze trzy, ale jedna zrezygnowała, a druga nie spełniała kryteriów. W kolejnym konkursie dwie - jedna bardzo młoda, niedoświadczona, druga bez opanowania wymaganych umiejętności. Nie jest łatwo znaleźć pracownika - przyznaje Edyta Wittich, naczelnik wydziału.

Znalazła się natomiast osoba na zastępstwo, Sylwia Grzegorczyk, którą zatrudniono w wydziale promocji na pół etatu. Jednocześnie ogłoszony został trzeci konkurs na stanowisko młodszego referenta. Oferty można składać do 7 września. Wymagania to m.in.: wykształcenie średnie (niekoniecznie kierunkowe), prawo jazdy, umiejętność obsługi programów graficznych i pisania informacji prasowych. Staż pracy nie jest wymagany, choć doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu - mile widziane. Przydadzą się natomiast zdolności organizacyjne, kursy z zakresu fotografii, znajomość rynku mediów, języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, prowadzenia stron w mediach społecznościowych.

Referenta ds. promocji potrzeba także w Wyszkowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Tu oferty można składać do 10 września. Oczekiwania to: min. średnie wykształcenie, posiadanie umiejętności w redagowaniu tekstów promocyjnych, posiadanie sprawności organizacyjnej. Mile widziane prawo jazdy, dyspozycyjność, umiejętność obsługi komputera, umiejętność pracy z klientem. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna nie tylko za promocję, ale też po części za organizację imprez ("kreowanie, przygotowywanie, realizacja, koordynowanie zadań z zakresu sportu, rekreacji i turystyki, w tym gminnych zawodów szkolnych").

- Taka trochę Alfa i Omega - mówi dyrektor WOSiR Adam Szymański.

Do zakresu zadań takiej osoby będzie należało także m.in. przygotowywanie projektów graficznych plakatów, ulotek; fotografowanie i nagrywanie materiałów filmowych promujących WOSiR i gminę Wyszków w zakresie sportu, rekreacji i turystyki; prowadzenie strony internetowej WOSIR.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Oj edzia
Oj edzia nie ogarnia… Nie radzi sobie kobita… tyle postów do wstawiania , pstrykanie zdjęć No i wyszukiwanie informacji oraz komentowanie postów jako trole - hahahah
Ja
No nie P Wittich wymaga pomocy w nicnierobieniu. Ale fucha.
zdegustowana
A co ma promować ten specjalista w WOSiRZE? Przecież tam się nic nie dzieje. Za starego dyrektora szału nie było ale teraz to jakieś totalne dno. Więcej tam dyrektorów i specjalistów od promocji niż ludzi do roboty, którzy by coś dla tego miasta pożytecznego zrobili
Do zdegustowanej
To nie tylko w wosirze, urząd i Hutnik to samo… nic dla ludzi a dla siebie. Tak zeby to im było wygodniej. Po co coś robić. Lepiej siedzieć i pierdzieć w stołek wtedy nikt od nich nic nie chce, a premie na koniec roku będą się zgadzać.
Alfa i Omega
Jestem po studiach i jak każdy absolwent mam wielkie doświadczenie zawodowe i kompetencje. Osiągnięcia: zjadłem karmę dla kota,  zrobiłem dwa razy bottle flip. Doświadczenie: raz znalazłem miejsce parkingowe pod Urzędem Gminy.
Bul
Wybory powoli się zbliżają. Potrzeba pracowników do plakatów i ulotek i artykułów promocyjnych. Paprotka też nie ogarnie wszystkiego. Musi mieć pomoc. Za pieniądze publiczne będą robić wybory.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org