REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Serce od rodziców

Miasto

Przedszkole nr 7 jako pierwsze w Wyszkowie i w gminie Wyszków może pochwalić się "sercem na nakrętki".

Galeria zdjęć


REKLAMA

Rada Rodziców Przedszkola nr 7 w Wyszkowie zakupiła pojemnik w kształcie serca z przeznaczeniem na zbiórkę plastikowych nakrętek. Dzięki temu - jako pierwsze przedszkole w gminie - "Siódemka" dołączyła do akcji zbierania nakrętek zapoczątkowanej przez SP nr 1 im. A. Mickiewicza w Wyszkowie. Znalezła się w zacnym towarzystwie SP nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie i SP im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym, które także zakupiły serca na nakrętki przeznaczane na akcje charytatywne.

- Cieszymy się, że nasze przedszkolaki będą uwrażliwiać się na potrzeby innych ludzi i świadomie spieszyć z pomocą. W ten sposób, Drodzy Państwo, stworzyliście dzieciom możliwość głębszego zrozumienia, że dar serca przynosi radość obdarowywanym i obdarowywującym. Gorąco dziękujemy Rodzicom o wielkich sercach, którzy tym pięknym gestem wspomagają nas w kształtowaniu empatii u naszych małych wychowanków - mówi dyrektor przedszkola Urszula Rojek.

Fot. Na zdjęciu "Kotki" i "Liski" z rodzicami i nauczycielami
 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Przedszkole nr 7 w WyszkowieWyszkówserce na nakrętki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org