REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rodzinna zabawa w Deskurowie

Rozrywka

Liczne atrakcje czekały na starszych i młodszych podczas rodzinnego pikniku sołeckiego, który odbył się 29 sierpnia w Deskurowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

29 sierpnia Rada Sołecka Deskurowa zorganizowała rodzinną imprezę. Wielu mieszkańców sołectwa spędziło popołudnie na zabawie, integracji, rozmowach. Na najmłodszych czekał Zabawny Bus, czyli mobilna sala zabaw i obegany dmuchaniec. Była słodka wata cukrowa, czy ciasta z "kawiarenki", którą w regionalne smakołyki zaopatrzyły lokalne gospodynie. Przygotowano loterię fantową i poczęstunek z grilla. Rada sołecka zadbała, aby czas upływał na dobrej zabawie. Panie zorganizowały rodzinne zawody sportowo-rekreacyjne. Było mnóstwo zabawy i śmiechu. Rodziny ścigały się w slalomie, "sadząc" bibułkowe kwiaty, rozpoznawały swoje dzieci z zamkniętymi oczami. Dzieci także miały okazję do zdrowej rywalizacji w wyścigach i torach przeszkód. Dla wszystkich przewidziano nagrody. Popołudnie umilał DJ oraz zespół grający covery na żywo. 

PS. Organizatorzy festynu wiejskiego w Deskurowie gorąco dziękują sponsorom imprezy. A byli to: 

Burmistrz Wyszkowa p. Grzegorz Nowosielski

Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie

Iwona Bartnicka - Gabinet Kosmetyczny „Estetica” w Wyszkowie

Aneta Napiórkowska - „Na słodko” -  pracownia wypieków artystycznych w Deskurowie

Anna Skoczeń - „Luá Butic” - sklep odzieżowy dla kobiet w Wyszkowie

Joanna Załęska - Salon Fryzjerski „Visage” w Lucynowie

Ewelina Napiórkowska - Gabinet Fizjoterapii i Naturopatii „Fizjo-evelmed5” Niegów

Marta Wysokińska - ACTIVE SPORT&SPA Radzymin

Dziękujemy Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Lucynowie p. Urszuli Gałeckiej za użyczenie stołów, ławek i przyborów sportowych oraz zespołowi muzycznemu z Dalekiego za muzykę na żywo.Ukłony należą się również mieszkańcom Deskurowa zaangażowanym w przygotowanie imprezy. Dziękujemy!

Organizatorzy

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

60+
Gratulacje dla pani sołtys Danusi Napiorkowskiej i wszystkich mieszkańców Deskurowa. Wasza impreza może być przykładem dla innych sołectw a nawet dla miasta. Jak widać na zdjęciach, atrakcji było bardzo dużo i dla każdego , wszyscy bawili się wspaniale. Z taką panią sołtys i waszym kołem gospodyń wiejskich będą same sukcesy. Powodzenia.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org