REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Sylaba dała pokaz!

Rozrywka

"Wow!" - tak najkrócej można by opisać to, co zaprezentowała wyszkowianom w niedzielny wieczór Rewia Dziecięca "Sylaba". Trzeci w historii flasmob był pokazem wspaniałych umiejętności taneczno-akrobatycznych.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Po raz pierwszy tę formę taneczną "Sylaba" zaprezentowała w 2019 roku na pl. Miejskim w Wyszkowie. Rok temu dała wspaniały pokaz na skwerze Jana Pawła II. Podobnie było w minioną niedzielę, 29 sierpnia, podczas trzeciego w historii flashmoba "Sylaby". Dzięki położeniu skweru u podnóża nadbużańskiej skarpy widowisko może oglądać więcej osób i z lepszej perspektywy. A to ważne, bowiem rzeczywiście było co podziwiać. Choreografowie Rewii stanęli na wysokości zadania i ponownie zaskoczyli ciekawymi, niełatwymi układami do największych polskich przebojów tego lata. Dziewczęta tańczyły "ramię w ramię" m.in. do hitu Kayah i Wiki Gabor, świetnie się przy tym bawiąc. W show wystąpiło 120 tancerek - od najmłodszych, już tych 4-letnich, które dopiero zaczynają swoja przygodę z tańcem i z zespołem, po niezawodne "sylabowe emerytki", czyli absolwentki zespołu. W jednym pokazie wzięły udział dwa pokolenia "sylabianek" - matki i córki. Największe wrażenie oczywiście zrobiły popisy akrobatyczne dziewcząt. Podnoszenia, salta, szpagaty w powietrzu wykonywane były wręcz brawurowo. Publiczność głośno oklaskiwała pokaz i wstrzymywała oddech z zachwytu, a założycielka rewii - Irena Zdunek - dziękowała widzom za tak liczne przybycie i ciepłe przyjęcie. Najnowszy flashmob "Sylaba" przygotowała podczas wakacji oraz warsztatów artystycznych na Podlasiu. To z jednej strony podsumowanie pracowitych wakacji, a z drugiej - promocja i zachęta do wstąpienia w szeregi zespołu od nowego sezonu artystycznego, który rozpoczyna się we wrześniu. 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Byszek
Zwłaszcza Granda Brodki to hit tego lata...Oj Pani Elwiro...
zasadniczo
Proszę nie manipulować. To nie jest flash mob (pisownia prawidłowa).
do zasadniczo
ale nas zmanipulowali. Czuję się fatalnie z tego powodu.
zasssadniczo
zasadniczo to pewnie chodzi o charakter incydentalny, może tez to, ze jest na ulicy czy na placu tak jak flash moby i pewnie stad nazwa, ale bólu w komentarzach nie rozumiem
ja
O co wam ludzie chodzi?Piszecie bez sensu

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org