REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Malarstwo i happening

Kultura

Od 14 sierpnia w Centrum Kultury w Długosiodle będzie można oglądać wystawę pn. "Malarstwo i Happeningi" Waldemara "Majora" Fydrycha - polskiego artysty, happenera, lidera Pomarańczowej Alternatywy oraz autora książek.

REKLAMA

Waldemar "Major" Fydrych jest wybitnym polskim artystą znanym z racji tworzonych prze niego wizerunków krasnoludków oraz pomysłowych, pełnych humoru happeningów politycznych. W świecie jest uważany za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli surrealizmu w historii tego nurtu. Wernisaż jego wystawy w Długosiodle odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 17.00 w sali wystawowej Cetrum Kultury. Wstęp wolny.

 

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Długosiodłowystawa malarstwa i happeningiWaldemar "Major" Fydrych

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org