REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Narodowe Czytanie pani Dulskiej

Kultura

Biblioteka Miejska w Wyszkowie zaprasza 4 września na plac Miejski, aby wspólnie czytać "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej podczas tegorocznej, dziesiątej odsłony Narodowego Czytania.

REKLAMA

W tym roku na placu Miejskim „Moralność pani Dulskiej” przeczytają Marzanna Graff (aktorka, pisarka, scenarzystka, wykładowca emisji głosu i kreacji wizerunku) oraz Aleksander Mikołajczak (aktor teatralny, filmowy i serialowy). W ramach Narodowego Czytania zaprezentują się również członkowie Grupy Teatralnej „Domino” z Domu Dziennego Pobytu „Senior” (akt I, sceny 1 - 6). Podczas akcji będzie też można posłuchać muzyki w wykonaniu Aleksandry Puczyńskiej (skrzypce) i Piotra Puczyńskiego (pianino) oraz uzyskać pamiątkową pieczęć na przyniesionym egzemplarzu książki. Początek wydarzenia o godz. 16.00. Narodowe Czytanie to akcja  zainicjowana przez Bronisława Komorowskiego i do dziś odbywająca się pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówNarodowe Czytanie"Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org