REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zgłoś wieniec na dożynki

Powiat

29 sierpnia zaplanowano powiatowo-gminne dożynki, które w tym roku odbędą się w Zabrodziu. Sołectwa ze wszystkich gmin mogą zgłaszać się do konkursu wieńców dożynkowych.

REKLAMA

W związku z zaplanowanymi na 29 sierpnia dożynkami, gmina Zabrodzie zachęca swoich mieszkańców do wykonania tradycyjnego wieńca dożynkowego i zaprezentowania go podczas planowanych uroczystości, jako oprawę korowodu  dożynkowego.

- Będzie to swoisty akcent Państwa obecności i zaangażowania w tworzeniu naszego wspólnego przedsięwzięcia, podsumowującego trudną, całoroczną pracę rolników. Wszyscy wykonawcy zarówno indywidualni jak i grupy soleckie, rodzinne czy organizacyjne, zostaną obdarowani atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi - zapowiada gmina.

Chęć uczestnictwa można deklarować najpóźniej do 20 sierpnia poprzez kontakt telefoniczny do Gminnego Ośrodka Kultury w Zabrodziu, tel. 29-757-12-54 wew. 21.

***

Z kolei dożynki gminne w gminie Somianka odbędą się 22 sierpnia i tam także przewidziano tradycyjny konkurs wieńców dożynkowych. W dodatku najpiękniejsze gminne wieńce będą reprezentować Somiankę na dożynkach powiatowych w Zabrodziu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w w/w konkursie, który jest dostępny na stronie www.somianka.pl. Bliższe informacje i zapis pod nr tel. 29-741-87-60.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Żywa lekcja historii w Łosinnie
Założyć opaskę AK, głosić frazę Bóg, Honor, Ojczyzna a jednocześnie nosić teczkę za Sobczakiem. Taka ta nasza Tereska groteska.
Zapora
Usłyszeli strzały. Na działce była nielegalna broń i amunicja
Pani Elwira zapomniała wspomnieć, że ten 41-latek poza użyciem broni najpierw znieważał słownie pracowników ochrony na ogrodach działowych w Kamieńczyku, a następnie jeszcze pobił dwóch działkowiczów.
Misiek
Kłopotliwe odpady
Dokładnie nawet odpady poremontowe na leśnej w Wyszkowie chcieli jakieś zaświadczenie z urzędu a ja miałem cztery kawałki styropianu i dwie rynny które sam zawiozlem CHORE!
Hj
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA

pl.jooble.org