REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Graffiti, schody, ławki - nowe atrakcje Wyszkowa

Miasto

Przy skateparku w Wyszkowie powstało nowe graffiti nawiązujące do hasła promocyjnego miasta "Pokochaj Wyszków". To - obok kolorowych schodów przy moście i ławek z kurpiowskimi akcentami - pomysł miasta na nowe atrakcje turystyczne w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jak pisaliśmy przed kilkoma dniami (czytaj TUTAJ), na terenie Wyszkowa można od niedawna zauważyć kolorowe akcenty. Pomalowano schody w sąsiedztwie mostu drogowego prowadzące nad Bug, na ławkach stworzono kurpiowskie malunki a teraz doszedł kolejny element - graffiti na os. Polonez w sąsiedztwie skateparku. Wydział promocji Urzędu Miejskiego uważa to pomysł na stworzenie nowych atrakcji Wyszkowa.

- Teraz powstanie mapa miejsc, gdzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z Wyszkowa. Na mapie znajdą się właśnie wspomniane schody, ławeczki, graffiti. Mapa będzie dostępna do pobrania m.in. w wydziale promocji - mówi naczelni wydziału Edyta Wittich.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

WWY
Ciekawe ile za to zapłacili? Czy nie powinno być tak, że najpierw będzie coś, co sprawi, że ludzie będą chcieli odwiedzać Wyszków, jakaś prawdziwa atrakcja, a dopiero potem będą rysunki, malunki, graffiti itd? I dlaczego ktoś miałby chcieć jechać/iść na polonez zrobić sobie zdjęcie na tle graffiti? Ani ono szczególnie efektowne, ani otoczenie nie zachęca - jakiś stary mur a z tyłu domy. Wygląda to tak, że wydział promocji nie ma żadnego pomysłu i wymyśla coś na siłę. Miasto za chwilę będzie całe zabetonowane, gmina sprzeda każdy skrawek ziemi "inwestorom", ci postawią wszędzie bloki, wytną wszystkie drzewa, zostawią trawnik 4m2, żeby była powierzchnia biologicznie czynna, urząd pochwali się, że dba o zieleń w mieście bo posadzą trochę krzaczków przy chodnikach i będą robić mapki z miejscami, gdzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z Wyszkowa. Kto i po co ma tu przyjeżdżać? Fajnie, że chociaż na placu Miejskim są organizowane jakieś wydarzenia kulturalne, oby to był początek czegoś
Oj edzia
Oj Edzia słabo ci to wszystko idzie..
Wyszko
Ten cały wydział promocji to w rakiete i w kosmos, a nie - taka wycieczka to by byla nagroda a za co ich nagradzać? Ile osób myslało nad tymi atrakcjami? Tylko na tyle was stać w tym urzędzie? Rozwiązać wydział promocji!
Kubuś
,,Powiedz mi ,po co jest ten miś?-No właśnie ,po co ? Otóż to nikt nie wie ,po co?Więc nie musisz się obawiać,ze ktoś zapyta.,,Ochudzki siedzi w ,,Ratuszu,,i niby taki misio ,taki fajny a ciągnie ile się da z,,państwowego,,.Wycisnąć z tego miasta ile się da.
22 lipca
Jeśli myśleliście że mural ociekający krwią z urwanej nogi na Sowińskiego to najgorsze co może spotkać Wyszków - macie niespodziankę. Edytka to umie zaskoczyć oj umie. Tylko szkoda że za nasze pieniądze. powinna za to szkaradztwo miec potrącone z pensji
hhh
ja też uważam, że to mocno słabe i mam dość patrzenia na bylejakość w tym mieście, którą serwuje Nam ekipa władzy

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Aby ułatwić inwestowanie
Dziś ostatni dzień zgłaszania uwag do planu. Ważki temat.
roms
Parking kosztem terenu szkoły
Waldek masz rację w tym miescie to już kolejna chora sytuacja
Tadek
„Najpyszniejszy festiwal w całym województwie”
Przede wszystkim gratulacje dla pomysłodawców i organizatorów tej imprezy. Sam pomysł festiwalu zrodził się w roku 2000. jako projekt w konkursie ogłaszanym przez samorząd woj. Mazowieckiego - MCK. Dobrze że obecnie festiwal zostaje współfinansowany z budżetu marszałkowskiego. Szczególne podziękowania dla wystawców, którzy są z festiwalem od pierwszej edycji.
Miód i chleb.

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Środa
Sierpień 2022
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Bianki, Borysa, Wawrzyńca

REKLAMA