REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wakacyjne zajęcia dla dzieci z Edukido

Nauka

Pierwszy tydzień „Lata w mieście” z Edukido dobiega końca. Przed dziećmi kolejne trzy turnusy w lipcu i sierpniu w Wyszkowie oraz Radzyminie. Oj, będzie się działo!

Galeria zdjęć


REKLAMA

Dużo zajęć ruchowych. Niekoniecznie stricte sportowych, ale zawsze z dużą dozą poczucia humoru. Okazuje się, że nawet najprostsze rzeczy, jak np. krzyżówkę, można przerobić na grę terenową w cieniu drzew. A z tego, co mamy pod ręką, np. miotły, krzesełka, zakrętek od butelek w ułamku sekundy można wymyśleć mnóstwo zajęć integracyjnych. Oprócz tego edukacja w łatwo przyswajalnej formie – niczym witamina D ze słońca, które w tym tygodniu się nie oszczędzało. I tak udało się przemycić trochę informacji o recyklingu czy witaminach. Wszystko oczywiście w formie zabawy. 

Każdy dzień zajęć z Edukido to też oczywiście klocki Lego®, wyżywienie, trochę zajęć plastycznych i kilka stałych punktów programu, o które stali bywalcy pytają już pierwszego dnia. Uspokajamy: będą! W końcu na zabawy jest aż 5 dni po prawie 10 godzin dziennie. Każdy dzień ma swój temat przewodni, pod który planowane są pozostałe atrakcje oraz klockowy blok budowlany. Tu nie ma miejsca na nudę! Szczegóły pod nr tel. 510 141 861, zapraszamy też na www.facebook.com/edukidowyszkow

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszków"Lato w mieściewakacyjne zajęcia dla dzieci z "Edukido"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Fontanny do likwidacji
Ich wszystko przerasta, dlatego ta mieścina wygląda jak karykatura miasta, brzydkie bloki, betonowe place, zero ładu urbanistycznego. Jedyny plus to Rybienko i świeże powietrze (w lecie, jak nie palą śmieci w piecach).
ABC
"Zamiast bazgrać po budynkach..."
"bazgrać" cóż za urzędniczy język
Bolo
Fontanny do likwidacji
teraz jest śmietnik to może już lepiej niech zrobią kwietnik, tylko koniecznie kolorowy!
Kali
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA

pl.jooble.org