REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Najlepsze bajki wszech czasów

Kącik Prasowy

Dzieci to istne wulkany energii. Zorganizowanie im czasu to duże wyzwanie, szczególnie jak dziecko szybko się nudzi. Dobrym zajęciem dla dziecka będzie oglądanie ulubionych bajek. Szeroki wybór w tej branży pozwoli znaleźć coś odpowiedniego dla każdego malucha. Bajka to nie tylko kolorowe postaci czy wymyślone stwory, bardzo dużo bajek edukuje dzieci i w delikatny sposób przekazuje ważne wartości, które od małego powinny znać dzieci. Aby ułatwić wybór odpowiedniego materiału przedstawiamy najlepsze pozycje w kategorii bajek.

REKLAMA

Sekretne życie zwierzaków domowych

Nasze ukochane zwierzaki muszą czasem zostać same, szczególnie kiedy musimy wyjść do sklepu, pracy czy szkoły. A czy wiecie co robią pod naszą nieobecność? Terrier Max, kiedy jego właścicielka wychodzi do pracy, spędza dzień z innymi zwierzakami z budynku. Wszystko się jednak zmienia, gdy Katie przyprowadza do domu nowego kolegę dla Maxa – kudłatego psa Duke’a. Terrier jest nieprzyzwyczajony do dzielenia się swoją właścicielką z innymi, więc od początku jest zazdrosny o nowego członka rodziny. Ich losy są zagrożone, gdy Max i Duke przepadają w Nowym Jorku. Inne zwierzaki z ich budynku postanawiają ratować swoich kolegów. Czy uda im się doprowadzić tą dwójkę do domu? Czy może coś pokrzyżuje im plany?

Gdzie jest Nemo?

Bajka przedstawia losy małej rybki Nemo, która niespodziewanie z oceanu trafiła do akwarium w gabinecie dentystycznym. Ojciec przerażony głębią oceanu zawsze powtarzał mu, że ze względu na swoja dysproporcję płetw nie wolno wypływać mu za daleko. Maluch to jednak zignorował, dlatego teraz szuka sposobu na wydostanie się z akwarium. Marlin rusza w podróż, aby odnaleźć syna a na pomoc zgłasza się Dory – rybka, która ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. W oceanie czeka na nic m.in. spotkanie z rekinami na nietypowym odwyku oraz wielkim waleniem. Jest to pełna przygód wyprawa. Podobają wam się bajki o podwodnych stworzeniach? Sprawdźcie „Gdzie jest Dory?” oraz „Rybki z ferajny”.

Król Lew

Simba to mały lew, który jest bardzo ciekawy świata. Jego ojciec Mufasa zabrania mu zapuszczania się w mroczne tereny, co jednak Simba ignoruje. Skaza wykorzystuje naiwność malucha co doprowadza do tragedii. Pod kopytami pędzących zwierząt ginie Mufasa, król Lwiej Skały. Skaza utwierdza Simbę w przekonaniu, że to on zabił ojca. Simba ucieka i rozpoczyna nowe życie pod opieką Timona i Pumby. W tym czasie Skaza obejmuje władzę nad Lwią Skałą. Nala, przyjaciółka Simby z dzieciństwa, odnajduje go i prosi o pomoc, w końcu to on jest prawowitym władcą. Czy Simba jest gotowy stoczyć walkę o władzę nad Lwią Skałą ze swoim wujem?

Zakochany kundel

Lady to piękna suczka rasy cocker-spaniel. A Tramp to bezpański kundelek, którego wszyscy znają i doceniają. Gdy dochodzi do ich spotkania kundelek szaleje na jej punkcie. Są zupełnie różni, jednak z czasem ich losy się połączą. Para spędza miłe chwile razem i jada wspólnie kolacje na tyłach włoskiej restauracji. Wszystko się jednak zmienia, gdy Lady zostaje złapana przez groźnego hycla. Jak potoczą się jej losy? Czy jej ukochany ją uratuje?

Art. zewnętrzny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Aby ułatwić inwestowanie
Dziś ostatni dzień zgłaszania uwag do planu. Ważki temat.
roms
Parking kosztem terenu szkoły
Waldek masz rację w tym miescie to już kolejna chora sytuacja
Tadek
„Najpyszniejszy festiwal w całym województwie”
Przede wszystkim gratulacje dla pomysłodawców i organizatorów tej imprezy. Sam pomysł festiwalu zrodził się w roku 2000. jako projekt w konkursie ogłaszanym przez samorząd woj. Mazowieckiego - MCK. Dobrze że obecnie festiwal zostaje współfinansowany z budżetu marszałkowskiego. Szczególne podziękowania dla wystawców, którzy są z festiwalem od pierwszej edycji.
Miód i chleb.

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Środa
Sierpień 2022
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Bianki, Borysa, Wawrzyńca

REKLAMA