REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Lato w mieście

Rozrywka

Lato w mieście - jak spędzić? Sprawdź ofertę, jaką przygotowały wyszkowskie ośrodki kultury i sportu.

REKLAMA

Bibliteka Miejska w Wyszkowie zaprasza na zajęcia wakacyjne pn. "Letnia Pracownia Biblioteczna"

Grupa I: 5 - 9 lipca godz 10.00 - 13.00

Grupa II: 12 - 16 lipca godz. 10.00 - 13.00

Dodatkowy dzień zajęć łączonych: 10 lipca godz. 11.00

W programie:

- warsztat szkicu

- za kulisami teatru

- bezpieczne lato

- odstresuj się z Madu

- zakodowana przygoda

Zajęcia będą na świeżym powietrzu, przedział wiekowy uczestników 7 - 12 lat. Obowiązują zapisy. Dodatkowe informacje w Dziale dla Dzieci i Młodzieży MGBP w Wyszkowie lub pod nr tel. 29 742-32-62 wew. 32.

 

Sportowe wakacje z Wyszkowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Przez całe wakacje od 28 czerwca do 31 sierpnia (od poniedziałku do piątku) dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych i średnich gminy Wyszków będą miały możliwość skorzystania z plywalni, boiska piłkarskiego, kortów tenisowych.

Pływalnia

- możliwość nieodpłatnego korzystania w godz. 9.00 - 17.00 (ostatnie logowanie godz. 16.00)

- jednorazowy czas nieodpłatnego korzystania - do 60 min.

- dzieci do 13 roku życia mogą wejść tylko pod opieką rodzica/ opiekuna - korzysta bezpłatnie

Boisko piłkarskie i treningowe 

- możliwość korzystana w godz. 9.00 - 21.00 (bez oświetlenia)

- jednorazowy czas korzystania - do dwóch godzi

- dzieci i młodzież niepełnoletnia może korzystać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej

Korty tenisowe

- możliwość korzystania w godz. 9.00 - 15.00

Korzystanie z obiektów jest możliwe po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej. Zasady korzystania z obiektów pod nr tel. pływalnia - 29-743-02-05, stadion: 29-742-42-69

 

Wakacje z WOK "Hutnik"

28 - 29 czerwca i 1 - 2 lipca w godz. 11:30 - 13:00 - warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 8-13 lat (sala widowiskowa). Warsztaty teatralne WOK "Hutnik" to szansa zapoznania się z piękną dziedziną sztuki jaką jest teatr i aktorstwo w formie miłej i beztroskiej zabawy. To czas kiedy dzieci i młodzież mogą spróbować swoich sił na scenie, pracując nad opanowaniem tremy oraz budowaniem relacji między rówieśnikami. To wspaniała wakacyjna forma poznania swoich mocnych stron oraz odkrycia umiejętności scenicznych, które w przyszłości mogą przerodzić się w pasję. Podczas warsztatów uczestnicy pracują nad dykcją, zmniejszają zahamowania w sferze emocjonalnej oraz uczuciowej, poznają siebie. To również wspaniała forma poszerzenia znajomości literatury o raz ćwiczenia pamięci. To możliwość poznania rówieśników o podobnym zainteresowaniach i wrażliwości. Warsztaty poprowadzi Piotr Kamiński – aktor teatralny i filmowy, wokalista, tancerz, twórca choreografii. Absolwent Studium Wokalno Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, Teatrem im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Teatrem Syrena oraz Teatrem Komedia w Warszawie. Brał udział w takich produkcjach jak: „West Side Story”, Sen nocy letniej”, „Hair”, „Noc Żywych Żydów”, „Zorro”, „Burza” oraz innych. Zagrał w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Twórca wideoklipów, autor choreografii do spektakli teatralnych. Zdobył Brązowego Tukana Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Odznaczony nagrodą Prezydenta Miasta Gdyni za Osiągnięcia w Pracy Scenicznej. Od 2015 roku prowadzący zajęcia teatralne w Autorskiej Szkole Artystycznej Tomitofa Magdaleny Kamińskiej.

5 lipca, godz. 12:00 - warsztaty tworzenia bransoletek z koralików (grupa do 15 osób), zapisy dla dzieci od lat 6 do 2 lipca

6 i 7 lipca, godz. 11:00 - 12:00 - warsztaty plastyczne (grupy do15 osób), zapisy dla dzieci od lat 6 do 2 lipca.

O!pla teraz dzieci mają głos -  the best of... Tym razem bohaterkami i bohaterami programów będą laureatki i laureaci 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!pla'21. Zajęcia odbędą się w terminach:

13 lipca, godz. 11:00 - program przedszkolny (czas trwania: ok. 38 minut, kameralna sala kinowa). W programie: 

- co robią świstaki 

- foczka flo - prawdziwy wypoczynek 

- Toru Superlis - zawierucha 

- Pan Kuleczka - lepiej poźno niź wcale

- przytul mnie - fajne życie

- buźka i dzióbek - wichura

- opowiadania z piaskownicy - narty 

 - słońce i woda 

14 lipca, godz. 11:00 - program wczesnoszkolny (czas trwania: ok. 55 minut, kameralna sala kinowa). W programie:

- Nie taki krokodyl straszny

- Agatka i liście

- praktyczny pan

- galaxi taxi - syreni śpiew

- upiorne przedszkole 

- re - quest 

Wakacje z MADU

26 lipca godz. 10:30 - „Sobie malowane” – warsztaty malowania worków bawełnianych, gdzie dzieci zapoznają się z tematem projektowania i wzornictwa. Ich celem jest kreatywna praca z tematem za pomocą stempli i specjalnych farb. Grupa 15 osób, czas ok. 60 – 90 minut, zapisy do 23 lipca.

27 lipca godz. 10:30 - „Wielcy Budowniczowie" - masz wyobraźnie przestrzenną? Uwielbiasz konstruować z klocków bez instrukcji? Jeśli tak, masz zadatki na zostanie inżynierem. Na warsztatach będziemy budować z nieoczywistych klocków wielkie konstrukcje. Później spróbujemy stworzyć maszynę wojenną a na koniec każdy zaprojektuje i zbuduje własną maszynę/budowle. Grupa do 18 osób, zapisy do 23 lipca.

28 lipca, godz. 10:30 - „Szał fidget toys i pop it" - dzieci oszalały na punkcie małych zabawek, które można ściskać, kręcić nimi, obracać i ugniatać. Chcą więcej i więcej. A my znamy najlepsze warsztaty naFidget Toys DIY. Dzieci będą usatysfakcjonowane. Grupa 15 osób, zapisy do 23 lipca.

29 lipca, godz. 10:30 - Wielka fabryka Slimów – uwielbiasz slimy, gluty i niebanalne masy sensoryczne. Zapraszamy na warsztaty, gdzie stworzymy nie 1, nie 2 a nawet nie 3 bo aż 4 przeróżne sensoryczne slimy. Czy je potem zmieszasz? Grupa do 18 osób, zapisy do 23 lipca.

Zapisy na zajęcia w kasie WOK „Hutnik”, tel. 575-064-349

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówLato w mieścieWOK "Hutnik"MGBP w WyszkowieWOSiRPracownia Zabawy i Rozwoju MADU

Komentarze

Helena
Przez cale wakacje naliczyłam może z 15 godzin zajęć w Wyszkowskim Ośrodku Kultury Hutnik. 15 godzin! Ośrodki kultury w innych miastach oferują pólkolonie gdzie gwarantowana jest całodzienna opieka dla dzieci których rodzice pracują. A w Wyszkowie jak zwykle godzina zajęc dziennie co by się państwo nie przepracowało. Rodzice powinni zbojkotować hutnik i wogóle nie prowadzać tam swoich dzieci bo to strata czasu. Ja sie pytam gdzie są zwierzchnicy pana dyrektor Kowalskiego żeby na coś takiego pozwalać?
Rodzic
Pn dyr Kowalski na ostatniej sesji Rady Gminy przeczytał w sprawozdaniu za ubiegły rok bardzo ładne słowa , że brakuje mu gwaru dzieci, Hutnika tętniącego życiem Może mu wystarczy te 15 godzin gwaru?
Do Rodzic
Brakuje mu gwaru dzieci, których sam się pozbył z WOK w białych rękawiczkach. Jeśli chodzi o ofertę wakacyjną, to zgadzam się z przedmówcą. Jest ona bardzo uboga i dedykowana chyba dla bezrobotnych rodziców. To jakaś kpina.
ja
Proponuję przedstawić kilka propozycji zajęć, może dyr Kowalski w przyszłym roku skorzysta, bo jak widać sam nie ma pomysłów. A swoja droga mogłaby mu pomóc naczelnik Wydziału Kultury p. Witch,chyba, że ma inne ciekawsze zajęcia.
A
To za co Pan Kowalski bierze 2xpo 10 000 zł premii? Za to żebyśmy my mu podpowiadali co ma zrobić dla miasta? Dodam jeszcze, ze polowa wakacyjnej oferty to pracownia MADU, czyli nie kadra Hutnika. Kowalski do dymisji, a za to co zrobił na deptaku, czyli narażenie życia i zdrowia ludzi przez nieprzestrzeganie obostrzen to jeszcze wysoki mandat!
Okoj
Chętnie skorzystam z basenu w wakacje ,pod warunkiem zmiany przepisu co do czepków. Dopóki będzie nakaz ich noszenia, mojej rodziny i wielu znajomych Wyszkowski basen nie zobaczy. Wolimy jeździć do Ząbek .
Jowisz
Helena ma rację. Inne ośrodki kultury przez dwa dni wyrabiają więcej niż nasz Hutnik przez całe wakacje. Nawet na wsiach okolicznych jak Branszczyk czy Długosiodło oferta wakacyjna jest bogatsza. Ale wstyd dla Wyszkowa
Zart
To jest kpina... miasto- 30 tys mieszkańców (30 min jazdy do Warszawy) a oferta wakacyjna dla dzieci jak z najmniejszej wsi w keaju(nikomu oczywscie nie ubliżając). Kowalski - kontroler biletów - do wymiany! A gdzie słynna pani naczelnik od siedmiu boleści!? Co ty wgl robisz w tym urzędzie ? Bo nigdzie nie widać twojej pracy! Myślisz, ze zrobieniem 10 zdj na Fb gminy wszystko załatwisz!? No ale jak taki gospodarz to i tacy pracownicy!!!! Wstyd jeden wielki wstyd! Hutnik powinien mieć ofertę dla dzieci na całe dni! A nie 1,5 h w ciągu dnia! Kto ma przyjść z tym dzieckiem skoro rodzice pracują.... No dz..ny...
tugmina
a propozycja zumby dla dzieci - to nic? Przecież zumbę preferuje pani naczelnik i tu widzi możliwości i kierunki rozwoju? Cała gmina będzie ją tańczyć, czy chcecie, czy tez nie!!!!! Czy to zbyt mało jak na taki Wyszkówek? Zumba i juz!!!!!! w tym roku jedynym, słusznym kierunkiem jest ZUMBA. My tu lubimy zumbę.
Ew-a
W tym momencie nie ma już ani jednego wolnego miejsca, na którekolwiek z zajęć!
Nie ma się co dziwic
Nie ma miejsc bo i oferta uboga. 15 h zajęc na dwa miesiące wakacji? To żaden wyczyn , żeby na tak mała ilość godzin znaleźć chętnych... To zart - nie to przecież wyszkow razem ze swoją wspaniała władza...
Zainteresowany
To może ktoś poda do publicznej wiadomości, ile dzieci skorzysta z tego 15-o godzinnego programu?
do zainteresowanego
może do radnego jakiegos sie z tym zglos, zeby chociaz mogl o to ktos glosno zapytac
do zainteresowany
słyszałem, ze naście
do zainteresowany
a tak, bo przeciez pandemia i obstawiam, ze to to bedzie wytlumaczenie dla lenistwa pracownikow w wok z dyr na czele. ale z innej strony - co sie dziwic, ze taki nedzny program, skoro w wok brak wykwalifikowanej kadry

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Fontanny do likwidacji
Ich wszystko przerasta, dlatego ta mieścina wygląda jak karykatura miasta, brzydkie bloki, betonowe place, zero ładu urbanistycznego. Jedyny plus to Rybienko i świeże powietrze (w lecie, jak nie palą śmieci w piecach).
ABC
"Zamiast bazgrać po budynkach..."
"bazgrać" cóż za urzędniczy język
Bolo
Fontanny do likwidacji
teraz jest śmietnik to może już lepiej niech zrobią kwietnik, tylko koniecznie kolorowy!
Kali
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA

pl.jooble.org