REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Sylaba" zaprasza na pokazy

Rozrywka

Rewia Dziecięca "Sylaba" oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Rewii Dziecięcej "Sylaba" serdecznie zapraszają na lipcowe transmisje internetowe.

REKLAMA

W dniach 1-15 lipca pod adresem urodziny.rewiasylaba.pl zobaczą Państwo "Pokaz najmłodszych Sylabianek", który nagrany został w WOK "Hutnik" w połowie czerwca. Pokaz nie odbył się na żywo z publicznością, ponieważ dyrekcja WOK "Hutnik" nie wyraziła na to zgody. Wystąpiło w nim 165 Sylabianek. Po raz drugi, na życzenie Wyszkowian, zostanie udostępnione także wydarzenie "Urodziny SYLABY", które można było obejrzeć w maju. Ze względu na duże zainteresowanie tą transmisją zespół zdecydował się udostępnić ją ponownie. Dostęp do obydwu wydarzeń jest płatny: każda z dwóch części "Urodzin SYLABY" - 15 zł oraz "Pokaz najmłodszych Sylabianek" - 5 zł. Bilety ważne 24 godziny można zakupić drogą elektroniczną. Zapraszamy! 

Stowarzyszenie Przyjaciół Rewii Dziecięcej "Sylaba"

(Materiał zewnętrzny)

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Obserwator
Sylabo, robisz kolejny kardynalny błąd, najpierw to wyjście z Hutnika a teraz płatne pokazy w internecie. Rozumiem, płatny koncert premierowy, ale teraz powinniście zrobić właśnie na Placu Miejskim, piękny koncert plenerowy dla mieszkańców. Obrażaniem się nie pokażecie że jesteście najlepsi. Wasze miejsce w przestrzeni wyszkowskiej kultury zajmują już inneformacje taneczne. Czy są lepsze ????? Ala są.
ja
A daj sobie obserwatorze spokój ,Nie mąć i nie podburzaj innych. Nie masz ochoty- nie oglądaj.Zapytaj lepiej dyr Hutnika dlaczego nie pozwolił im wystąpić
komentarz
To komentarz Widza po obejrzeniu programu-Wakacyjny Deptak To co się działo na tej sali to istny armagedon. Ludzie siedzieli jedno przy drugim, bez maseczek, dystansu jakiegokolwiek reżimu. Wpuszczali na łeb na szyje. A pan dyrektor stał sobie uśmiechnięty od ucha do ucha. Ktoś powinien się tym zainteresować. Nadal funkcjonują obostrzenia odnośnie dystansu czy maseczek a tu co się działo?niech teraz się modlą żeby nikt nie zachorował... bo nie wiem w jaki sposób chcieliby odnaleźć osoby, które ewentualnie mogły się zarazić. Może należałoby się zainteresować, dlaczego dyr Kowalski na to pozwala.
czytelnik
A skąd obserwator wie ,że nie ma takich planów na występ na żywo ?Aktualnie są wakacje, wiele dzieci wyjechało więc poczekajmy z oskarżeniami.
Do obserwatora
SYLABA się nie obraża tylko jest szlaban na Sylabe! Od gminy oczywiście! Wszyscy się zarzekaja, że współpraca będzie, Kowalski na sesji nawet ostatniej zapewniał o tym, ale tylko dzieci z Sylaby nie mogly na żywo wystąpić w Hutniku, bo tylko dla Sylaby jest pandemia.gdyby nie ta pandemia to ja nie wiem, co ta gmina by zrobiła. jak to wytłumaczysz obserwatorze? Milczenie jest złotem, zwłaszcza jeśli nic się nie wie o sprawie i bardzo Ci to polecam
Oburzona
Dajcie spokój tej Sylabie. Niezależnie od tego co robi tylko krytykujecie.
Do Oburzonej - Gmina
No tako mamy prace, co zrobić
Do Gmina
Dobre. Warto się nad tym wpisem zastanowić, może ma w sobie dużo prawdy?
ela
Nudni już jesteście z tym posądzaniem o pracę w Urzędzie Gminy każdego, kto nie pisze przychylnie o SYLABIE.
ela
Chwila. Czegoś tu nie rozumiem. Taki szlaban na tę SYLABĘ z Gminy a pokazy w HUTNIKU nagrywane?
Oj Elżuniu
Oj Ela przecież ty wiesz.. pracujesz w um to po co pytasz?
do ela
Zajmij się kobieto gotowaniem, sprzątaniem, opalniem, bo widzę że udzielasz się w postach pod każdym artykułem . Nie masz co robić ? Nie siej fermentu.Trochę życzliwości dla innych ,zwłaszcza gdy nie znasz szczegółów sprawy. Żyj i daj żyć innym.
Do Ela
Nie wiem Elu czemu dzieci z Sylaby nie miałyby nagrać u Kowalskiego, to tak samo ich dom kultury jak każdego w tym mieście
mama
To, że dzieci nagrały pokaz w Hutniku, to i tak chyba należy uznać za olbrzymimi sukces. I dzięki łasce Pana Dyrektora rodzice będą mieli okazję zobaczyć w końcu osiągnięcia swoich dzieci. Dziękujemy szanowny PANIE DYREKTORZE, dziękujemy PANIE BURMISTRZU, dziękujemy PANI NACZELNIK, jesteście wspaniali i wielkoduszni, nie sądziłam, że macie tak wielkie serca. BRAWO. Jestem pod wrażeniem.
Zasmucona mama
Bardzo szkoda mi tylko tych maluszków, którym została odebrana możliwość wystapienia przed rodzicami/dziadkami nawet przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, a wszystko za sprawą decyzji dyr. Hutnika. Jakże smutne było czytać artykuły o tym, że inne formacje przedstawiły swoje programy publiczności w Hutniku - bez żadnego problemu... Brak słów. Ps. Swoją drogą czy w takich dyscyplinach jak sport/taniec zespoły nie powinny się wzajemnie wspierać?? Działać na zasadach fair play i grać do jednej bramki? Skoro dzieci z jednej formacji są dyskryminowane to czy druga nie powinna się za nimi wstawić, a nie korzystać i udawać ze wszystko jest w porządku.???
zwykły wyszkowski podatnik
A czy w tym Hutniku, oprócz organizacji kina plenerowego, to coś się w ogóle dzieje? Taki ośrodek powinien tętnić życiem, być przepełniony dziećmi i młodzieżą, ich gwarem, śpiewem i tańcem. Ktoś mi jest w stanie napisać, jakie są podstawowe cele i zadania WOK i jego dyrektora? Jakie są koszty utrzymania i czy warto je ponosić, gdy całe zaplecze nie jest wykorzystywane? Jak wygląda rachunek ekonomiczny? Gdzie można sprawdzić wyniki finansowe? Z tego co czytam, to dochodzę do wniosku, że coś jest nie halo, ale może się mylę.
podatniku!
wyniki finansowe są w rocznych sprawozdaniach wok, które z calego serca polecam przeczytać, choć jak sam dyrektor o nich mówi: to niełatwa lektura. jedno, za rok w pandemii, wlasnie swiezo p. dyr. omowil na ostatniej sesji. mozemy sie dowiedziec np. ze mimo pandemii plany roczne zrealizowal w 100%, poniewaz tak mu zaokragla program w komputerze, a jednoczesnie (dzieki radnemu szczerbie za wnikliwosc) nie odbylo sie zadne biletowane wydarzenie. magia. powiedziec kompromitacja o tym panu to nie powiedziec nic. i specjalna nagroda od profesora miodka dla dyr. kowalskiego za odmiane slowa "suchy" w stopniu wyzszym na "suchszy". taka lokalna kultura.
Obserwator
Wasze wpisy to dowód na to, że nie dotarł do Was mój przekaz. szkoda. A tak dla wiadomości tych co postrzegają mnie za "wroga" Sylaby, SYLABIE kibicuję od chwili jej powstania, wiem o niej bardzo dużo i cenię za dorobek artystyczny. Umiejętność czytania ze zrozumieniem to wielka sztuka. Mamy że Stowarzyszenia - myślcie.
do Obserwatora
w tej nagonce już pewnie ciężko odróżnić, ale też jestem sympatykiem formacji. Myślę, że zespół, oczywiście zakładając, że ma wybór, też wolałby wystąpić na żywo niż organizować płatne pokazy w internecie. Płatne z tego powodu, że zmontowanie takiego materiału nie jest zapewne gratisowe. Dobrze, że przynajmniej w taki sposób, bo okazuje się, że w WOK nie ma możliwości, możemy śledzić postępy Sylaby.
ela
A może od sprzątania mam ludzi? A piszę, bo lubię jak wychodzi z was zamordyzm, kiedy ktoś tylko odważy się mieć inne zdanie na temat SYLABY i wytknąć wam że to co piszecie nie ma żadnego sensu . Przecież ja nie pisałam, że SYLABA nie może występować czy nagrywać w HUTNIKU. To wy piszecie, że jest z GMINY szlaban na SYLABĘ pod artykułem gdzie napisane jest, że nagrywała w HUTNIKU. Gdzie tu sens? Umiecie tylko zwyzywać i próbować poniżyć. Macie tylko jeden problem, ja mam to głęboko w poważaniu.
Do Eli
Edzia i Anetka idźcie już do domu - premie już na pewno dostaniecie....
do ela
Szkoda mi ciebie, chyba nie masz co robić tylko ciągle coś piszesz i piszesz pod różnymi artykułami wyrażając niepochlebne opinie. Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem , że tak cię cieszy dokuczanie innym.Oj Ela Ela zastanów się.
face palm
Ela trollu Ty nie rozumiesz, ze to jedyne dzieci, ktorych Kowalski na zywo nie wpuscil na wystep i ze to jest np. ten szlaban?
ELA
ZAPEWNIAM, ŻE JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA. JA DOKUCZAM INNYM???? CZY TO JA WYZYWAM OD TROLI???? CZY ODSYŁAM DO GARÓW ???????? CZY JA SUGERUJĘ Z UPOREM MANIAKA, ŻE KTOŚ PRACUJE W URZĘDZIE JEŚLI NIE MAM POJĘCIA GDZIE TA OSOBA PRACUJE????? MI BRAK ŻYCZLIWOŚCI????? LUDZIE Z WAMI NIE MOŻNA PROWADZIĆ DYSKUSJI NA ARGUMENTY. TO WY JESTEŚCIE BANDĄ SYLABIANYCH TROLLI
czytelnik
Myślę że Pani nie powinna toczyć już tej bezsensownej dyskusji i dać tym ludziom spokój.
Do eli
No widzisz i tu tkwi problem bo ty nie masz argumentów. Rzucasz tym co usłyszałaś albo ktoś ci tam mówi: ,,napisz tak:....”. Jak bedzisz miała argumenty to wtedy zabieraj głos. Argument bez pokrycia to żaden argument a ty właśnie takimi tu próbujesz się bronić. Ale niestety marnie ci to idzie.
Eluuuuu
jesteście "bandą sylabianych trolii" - noooo wlasnie Pani wyzywa, jesli wczesniej pisze Pani, ze to wyzwisko. A w ogole /jezyka polska trudna jest/ i "sylabianych" to niepoprawny przymiotnik od rzeczownika "sylaba". Jesli chce Pani zablysnąć to proszę poszukać tego czegoś, już wiemy, że nie są to życzliwość, logika myślenia ani poprawna polszczyzna
Aga
Elu, Ty już chyba nie pamiętasz, co Tobie ślina na język przynosi i co klepiesz w tych internetach. Cofnij się do swoich wpisów, tu chyba nie będziesz miała problemu, bo piszesz zawsze, gdy jest mowa o tańcu lub o Sylabie. Jakie rzeczy wypisujesz? - sama wiesz najlepiej, ale, że tak szybko zapominasz, to już można określić jako jednostkę chorobową. Ubliżasz wszystkim i myślisz, ze można robić to bezkarnie, plujesz jadem w kierunku dzieci, ich rodziców, instruktorek i wszystkich, którzy mają odmienną opinię od Twojej. Szkoda, bo to do niczego nie prowadzi. Zamiast siać ferment, pluć jadem, poświęć kilka złotych i obejrzyj to co tak krytykujesz, może zmienisz swoje stanowisko, jeśli nie, to umocnisz się w swoim przekonaniu, ale będzie to przynajmniej merytoryczne.
oooo Ela, nie masz chyba przyjaciela
życzę Sylabie, aby miała tak wiernych sympatyków, jak przeciwników (wrogów). Poniżej komentarze Eli z jedynie jednego postu Tuby. A Sylaba oczywiście nie zaszczyci swoim występem. Nie no oczywiście. Sylaba jest biedna i dyskryminowana jak zwykle. Ha ha. Przyznajcie wreszcie, że kierującym tym zespołem uderzyła do głowy sodówka. I nie piszcie, że obrażam dzieci, bo one tu niewinne. Robią co im każe kierownik zespołu. Dzieci z SYLABY nie występują, bo tak zdecydowała Pani kierownik zespołu. Bo nigdy nie występują na takich imprezach. Tylko kasę od Gminy chcą i dąsają się, kiedy nie dostają czego chcą. Bo uważają się za lepsze, ale życie to weryfikuje. Widzę po dziewczynach z mojego rocznika z SYLABY, jakie zawrotne kariery porobiły. Przynajmniej nie handluję na targu Ale jadem pluje ta SYLABA i adoratorzy. ela 2021-06-23 15:47:20 To ja chyba jakieś halucynacje miałam jak czytałam artykuły o SYLABIE na TUBIE WYSZKOWA gdzieś tak około sierpnia 2020. Albo mi wiatr w oczy na tej m
Mama Sylabianki
Jestem mamą małej Sylabianki, która uczęszczała na zajęcia dwa lata. Piszę również w imieniu innych rodziców Sylabianek, bo jesteśmy po rozmowach i mają podobne zdanie. Do tej pory nie mieliśmy możliwości zobaczyć ani jednego występu na żywo. W tamtym roku przez pandemię, w tym roku też. Jest to przykre zarówno dla dzieci jak i dla rodziców, tym bardziej że tylko najmłodsze grupy Sylaby zostały pozbawione możliwości występu przed publicznością. Nie chciałabym, aby spory, w które jest uwikłane kierownictwo Sylaby odbijało się na dzieciach. Takie rozwiązanie jakie zaproponowano w tym roku (płatne nagrania online) nie wróży dobrze na przyszłość. Rodzice ponieśli koszty, takie jak wszyscy inni: koszty zajęć, dojazdów, stroje dla dziewczynek, a na koniec dowiadują się że występu na żywo nie będzie, a za pokaz online trzeba zapłacić. Jeśli chodzi o jakość zajęć i kompetencje instruktorów, nie mam nic do zarzucenia, ale po prostu nie chcemy, aby konflikt Sylaby z dyrekcją Hutnika odbijał si
Rodzic
Z tego co wiem to niestety ale to p. Dyrektor Hutnika zmienił zdanie odnośnie występów na żywo-nie dotrzymał umowy,którą zawarł ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Sylaby.Kierownictwo Sylaby może się starać ale jeżeli nie ma woli porozumienia ze strony dyr Kowalskiego to nic się na to nie poradzi.. Mam nadzieję jednak e po wakacjach uda się nam zobaczyć swoje dzieci w koncercie na żywo, może niekoniecznie w Hutniku ale np na Placu Miejskim w Wyszkowie.
Rodzic
Zgadza się, rozmawiałam z instruktorami i to ten dyrektor powiedział , ze nie i koniec. A to co się wydarzyło tydzień po nagraniach naszych dzieci przechodzi ludzkie pojęcie. Jedyne co możemy zrobić to zebrać się i przejść się do tego co dzieli dzieci i jednym pozwala występować a drugim nie. Co do opłaty to przecież jest to opłata za streaming. Poza tym 5 zł to nie jest wygórowana cena a za tą piątkę siada i ogląda cała rodzina... poza tym płacimy na dzieci. NASZE dzieci. Ktoś kiedyś płacił żeby teraz nasze miały to co maja . Tak wszędzie to wyglada.
I
To nic nowego, ze płaci się za stroje dzieci... wszędzie tak jest. Sylaba ma najtańsze zajęcia dla dzieci i trwają one min. Godzinę zegarową a nie 45 min. Wiec serio komuś zal zapłacić 5 zł !? Siadasz z 4 osobowa rodzina i oglądasz pokaz za 1,25 zł!!! Przez 24 h ile wlezie. To po co zapisywać na zajęcia? Wystarczy trochę poczytać i za streaming na tej stronie tez się płaci... szkoda , ze nikt nie interesował się ile kosztowały stroje na świąteczny występ i czy za montaż nagrań nie potrzeba było coś dopłacić... ahhh rodzice Ja wychodzę z założenia, że skoro zapisuje dziecko na dodatkowe zajęcia, to liczę się z tym, że będzie to mnie coś kosztowało. Przecież nauka czegoś nowego tez kosztuje... za lekcje angielskiego również płace...
Rodzic
Oczywiście, że rodzice liczą się z dodatkowymi opłatami i grzecznie je płacą. To nie chodzi nawet o te 5 zł, bo nikt nie zbiednieje. Tu jest brak szacunku do rodziców i dzieci. Może to i prawda, że dyrektor Hutnika nie pozwolił na występ najmłodszych grup, ale pewnie miał jakieś powody, że tylko Sylabianki nie mogły wystąpić, a innym formacjom tanecznym nie robił problemu.
też rodzic
dziwi mnie troszkę, że za sposób komunikacji z kierownictwem zespołu, ktoś sobie wybrał tę formę. Rodzicu, po każdych zajęciach odbierasz zapewne swoja pociechę i jeśli masz jakieś uwagi, jesteś niezadowolony, przekaż je instruktorowi/kierownictwu, wtedy pewnie uzyskasz wyczerpujące informacje dotyczące Twojego problemu. Nie wydaje mi się, żebyś tu znalazł/a dogłębne wyjaśnienie. Powiem jedno, ja jestem rodzicem troszkę starszej Sylabianki i faktycznie, dane mi było oglądać 2-3 pokazy maluchów, które są niezmiernie urokliwe, ale zawsze był niedosyt, pokaz szybko się kończy i dlatego uważam, że ta forma online ma też swoje plusy. 5 zł to żadna kwota, a jak już ktoś wspominał, są to dodatkowe koszty, pomijając koszty strojów, bo te, czy w przypadku występu na żywo czy online, są niezmienne.
do Rodzic
czytam i zrozumieć nie mogę. Gdzie tu jest brak szacunku do rodziców i dzieci, jeśli chodzi o kierownictwo zespołu? w jaki sposób Ciebie i Twoje dziecko obrażono, poniżono lub w jakiś sposób dotknięto? Proszę, wytłumacz.
Rodzic
O to czemu dyrektor nie pozwolił wystąpić tylko naszym dzieciom należy pytać jego. Jestem bardzo ciekawa w jaki sposób będzie tłumaczył się w tej sprawie. Dlaczego nie pozwolił wystąpić naszym dzieciom, rzekomo z przyczyn pandemicznych i reżimu a pozwolił innym. Coś tu nie gra.. No ale słychać na mieście jak pan nowosielski chce dobić zespół. Żeby nie mógł tu występować , co będzie skutkowało brakiem zapisów do zespołu. Bo oczywistym jest to, ze ludzie będą chcieli ogladac swoje dzieci. A skoro wiecznie będzie nie to ludzie przestaną zapisywać dzieci do zespołu. O to im chodzi, aby pozbyć się sylaby.
do rodzic
sugeruję, aby z zapytaniem zwrócić się oficjalnym pismem do dyrektora WOK, może najlepiej przez stronę na FB, wtedy wszyscy zainteresowani dostaną odpowiedź.
Do nie zadowolonych Rodziców
Ja też jestem rodzicem Sylabianki i nie narzekam, a to jest źle zrobione, a to za drogo. Mam jedno pytanie w jaki sposób pomogłeś niezadowolony Rodzicu jak Sylaba potrzebowała i potrzebuje pomocy??????, czy tylko krytyka Cię interesuje???? Najprościej jest krytykować i w dodatku z ukrycia, no tak, jak potrzebowała Sylaba żeby rodzice wstawili się za nią, to mieliście to wszystko w Dupie. Jest mi bardzo wstyd, że obecni ludzie nie posiadają honoru.
ciekawy
czy Rodzic 2021-07-02 15:27:13 i Rodzic 2021-07-02 14:34:59 to ten sam rodzic?
Rodzic
Jedni nie posiadają honoru, inni kultury. Taki poziom dyskusji nie ma sensu. Jeśli kierownictwo Sylaby, czy przedstawiciele Stowarzyszenia, rodzice Sylabianek w takim tonie rozmawiają ze wszystkimi, to nie dziwne że pojawiają się konflikty.
Do rodzic z 16:00:28
O to chodzi wyszkowskiej władzy. Aby pojawiały się te konflikty.
do Rodzic
Ty za to posiadasz i jedno i drugie, a Twoje drugie imię brzmi......Ela
do Rodzica
Rodzice małych Sylabianek piszą te bzdury, bo zapewne nie mieli wątpliwej przyjemności rozmawiać z Kowalskim. Jestem rodzicem starszej Sylabianki i wiem, że Kowalski nie ma dobrych intencji. On ma do wykonania polecania od swojej zwierzchniczki i koniec. Znam instruktorki SYLABY, są to racjonalne osoby, którym ufam, bo oddaje im pod opiekę moje dziecko, więc jeśli mówią, że Kowalski im odmówił to dla mnie znaczy, że tak było i nie jestem w ogóle zaskoczony, że on nie traktuje wszystkich dzieci sprawiedliwie. Idźcie z nim pogadać i się sami przekonacie, jakie ma racjonalne podstawy swoich decyzji, smiechu warte
Sylabo
Oj Sylabo, kontrowersyjna Tyś, ale to może i dobrze, bo nieobojętna. Jedni Cię nienawidzą, inni kochają, tak chyba być powinno. Pracujcie dziewczyny, róbcie swoje, psy szczekają.......
Do Tubawyszkowa
Pani Elwiro, proszę o zbadanie sytuaci komentowanej powyżej. Zobaczymy jakie argumenty przedstawi dyrektor Kowalski odnośnie odmówienia koncertu jednemu zespołowi, a pozwolenie na odbycie się koncertu innemu zespołowi w tym samym czasie.
Sesyli
Sylaba nie ma zadnego konfliktu z Kowalskim. Po prostu jest jego solą w oku. Jak ma okazje nie pozwolić to właśnie to robi, a na innym pokazie wpuścił ludzi bez przestrzegania reżimu, dezynfekcji, masek. Jakby to się stało na pokazie SYLABY to pewnie sam by sanepid ściągnął. Naszą wladza to są właśnie tacy ludzie. A wy nie dajcie się podpuszczac na to dzielenie od środka. Całe miasto ta władza tak podzieliła, a sama z tego tylko się śmieje i korzysta bez umiaru
No dokładnie
Totalnie się zgadzam z /do niezadowolonych rodziców/. Co to za pomysł, żeby takimi wątpliwościami dzielić się na forum? Idzie się i sprawę z kierownictwem załatwia albo jak chcesz to sam/sama do Mariusza idź i doszukuj swoich prawd

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Fontanny do likwidacji
Ich wszystko przerasta, dlatego ta mieścina wygląda jak karykatura miasta, brzydkie bloki, betonowe place, zero ładu urbanistycznego. Jedyny plus to Rybienko i świeże powietrze (w lecie, jak nie palą śmieci w piecach).
ABC
"Zamiast bazgrać po budynkach..."
"bazgrać" cóż za urzędniczy język
Bolo
Fontanny do likwidacji
teraz jest śmietnik to może już lepiej niech zrobią kwietnik, tylko koniecznie kolorowy!
Kali
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA

pl.jooble.org