REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rysunek, malarstwo i ceramika zagoszczą w wakacje w Wyszkowie

Kultura

W czerwcu w Wyszkowie odbędą się dwie wystawy - malarstwa, ceramiki autorstwa Svitlany Stankevych oraz rysunku Małgorzaty Kozon.

REKLAMA

Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza od 2 czerwca do 15 lipca na wystawę rysunku Małgorzaty Kozon pn. "Koincydencje".

Małgorzata Kozon jest absolwentką ASP w Warszawie w 1992 roku. Studiowała rzeźbę w pracowni prof. K.G. Zemły, prof. ST. Słoniny oraz tkaninę artystyczną w pracowni prof. W Sadleya. Zajmowała się ceramiką i malarstwem akwarelowym. Obecnie interesuje ją rysunek.

Finisaż jej w WOK "Hutnik" wystawy odbędzie się 30 czerwca o godz. 19.00.

Biblioteka Miejska w Wyszkowie zaprasza na wystawę malarstwa i ceramiki pn."Kolory życia" Svitlany Stankevych. Wernisaż wystawy odbędzie się 29 czerwca o godz. 19.00. Wystawę można oglądać do 25 lipca.

Svitlana Stankevych urodzona w 1985 roku we Lwowie. Ukończyła Lwowską Państwową Szkołę Muzyczną im. S.P. Ludkiewicza na kierunku Sztuka Muzyczna i Ukraińską Akademię Drukarstwa na kierunku Sztuka. Pracowała w Szkole Muzycznej dla Dzieci i jako artysta garncarz w stowarzyszeniu Artystycznym "Trypillia" we Lwowie. W 2018 roku przeprwadziła się do Polski, obecnie mieszka i pracuje w Wyszkowie. Uprawia malarstwo sztalugowe w technice akrylowej, ceramikę artystyczną i użytkową

 

 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówWyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik""Koincydencje"Małgorzata Kozonwystawa rysunkuMGBP w Wyszkowie"Kolory życia" Svitlany Stankevych

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Fontanny do likwidacji
Ich wszystko przerasta, dlatego ta mieścina wygląda jak karykatura miasta, brzydkie bloki, betonowe place, zero ładu urbanistycznego. Jedyny plus to Rybienko i świeże powietrze (w lecie, jak nie palą śmieci w piecach).
ABC
"Zamiast bazgrać po budynkach..."
"bazgrać" cóż za urzędniczy język
Bolo
Fontanny do likwidacji
teraz jest śmietnik to może już lepiej niech zrobią kwietnik, tylko koniecznie kolorowy!
Kali
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA

pl.jooble.org