REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Moje ukochane zwierzątko"

Nauka

Przedszkole "Nasze Bambino" i Sklep Zoologiczny "Saba 2" zaprosiły dzieci do udziału w konkursie plastycznym pn. "Moje ukochane zwierzątko". Każdy uczestnik mógł zgłosić jedną pracę samodzielnie wykonaną dowolną techniką. Celem konkursu była popularyzacja twórczości plastycznej oraz kształtowanie właściwych postaw wobec zwierząt wśród najmłodszych.  9 czerwca odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Wspólorganizatorem konkursu oraz fundatorem nagród była Bogusława Pochmara, właścicielka sklepu "Saba", która postanowiła nagrodzić następujące prace:

I miejsce zajął Igor - grupa "Pszczółki"

II miejsce zdobył  Aleks - grupa  "Sówki"

III miejsce przyznano Stasiowi - grupa "Szkraby"

Wyróżnienie przyznano Elizie - grupa "Sówki"

Dzieci otrzymały maskotki, dyplomy i dodatkowo dla swoich grup książeczki i odblaski oraz zaproszenie dla wszystkich dzieci z grup wyróżnionych do sklepu zoologicznego "Saba 2" mieszczącego się przy ulicy11 Listopada w Wyszkowie. Koordynatorem konkursu była Aneta Paluch z grupy "Pszczółki". 

 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówPrzedszkole "Nasze Bambino:Sklep Saba Wyszków"Moje ukochane zwierzątko"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org