REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nocne włamania do mieszkań

Na Sygnale

Złodzieje włamali się do dwóch mieszkań przy ul. 1 Maja. W jednym przypadku wyszkowianka straciła blisko 50 tys. zł!

REKLAMA

Do obydwu włamań doszło w nocy przy ul. 1 Maja w Wyszkowie. Sprawcy włamywali się do mieszkań na parterze uszkadzając i otwierając kuchenne okna. W pierwszym przypadku sprawcom usiłowania kradzieży z włamaniem nie udało się osiągnąć zamierzonego celu, ponieważ zostali spłoszeni przez sąsiadów. W drugim natomiast wyszkowianka straciła blisko 50 tys. zł.

Wyszkowscy kryminalni na miejscu wykonali czynności procesowe i zabezpieczyli ślady. Teraz działania śledczych zmierzają do ustalenia i zatrzymania sprawców. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują o ostrożność oraz wzmożoną czujność, szczególnie tę sąsiedzką.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Realista
Nic dziwnego skoro wyszkowska policja w ciągu dnia jest wszędzie, że czasami to aż człowiek boi się drzwi otworzyć od lodówki bo zza sałaty patrol może wyskoczyć, a po 22:00 ani widu ani słychu żadnego radiowozu na mieście. Kota nie ma, myszy harcują. Zamiast wystawiać cały dzień mandaty za złe parkowanie, może tak zając się nocnym patrolem????
Kaffka
Ostatnio ciągle jakieś włamania. Jeśli to Ci obcokrajowcy to muszą oni cały czas się włamywać do mieszkań. Ogólnie nie ciekawe towarzystwo tych turków się kręci po mieście
Pp
Za dużo jest tych jebanych Ukraińców więc kradną
Spejson
W poprzednich latach Gruzini kradli w Wyszkowie na potęgę. Nawet strzelanki "pały" do nich robiły pod Warszawką w pościgu z Wyszkowca. Niestety nie można o tym pisać, bo przecież Gruzini to przyjaciele byłego prezydenta. Nie wierzycie? Popytajcie dzielnicowego.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org