REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Koncertowo w Wyszkowie

Rozrywka

W najbliższym czasie w Wyszkowie odbędą się cztery koncerty w plenerze. Wystąpią m.in. Marcin Styczeń, Roman Roczeń i wyszkowianin Piotr Lewandowski.

REKLAMA

  • 25 czerwca koncert Romana Rocznia pn. "Szanta nie jedno ma imię" odbędzie się na balkonie nad Bugiem (tzw. herb) od godz. 19.00. 
  • 1 lipca koncert pt. "Ta droga - the best of Marcin Styczeń" odbędzie się na placu Miejskim w Wyszkowie od godz. 18.00. 
  • 3 lipca na placu Miejskim odbędzie się koncert jazzowy (klarnet, flet, piano, wokal). Początek o godz. 19.00.
  • 4 lipca na placu Miejskim wystąpi Piotr Lewandowski, czyli Lewandowski Piano. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Piotr Lewandowski to wyszkowianin, który od dzieciństwa gra i komponuje na instrumentach klawiszowych. Ma za sobą kilkadziesiąt koncertów, a aktualnie komponuje materiał na swoją trzecią płytę solową. Współpracował z wieloma wyszkowskimi zespołami m.in. Epirium, Mahikan, Grey Smoke, Sickness, a także z finalistką The Voice of Poland - Anną Orlovą. Piotr specjalizuje się w improwizacjach, czyli komponowaniu na żywo (w trakcie gry). Każdy koncert staje się więc niepowtarzalny, a jego regularne koncerty na placu miejskim doczekały się już grupy stałych słuchaczy. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny.

 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówkoncertMarcin Styczeń

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org