REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pijany pomylił gaz z hamulcem

Na Sygnale

2,5 promila miał kierujący, który wywrócił się na motorowerze. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że wcześniej jeździł już na podwójnym gazie i ma sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz kolejny raz stanie przed sądem.

REKLAMA

Do wypadku doszło dzisiaj (8 czerwca) chwilę przed godz. 6.00 w Brańszczyku na ul. Nakieł. Ze wstępnych ustaleń mundurowych grupy SPEED wynika, że 42-letni amator jednośladu nacisnął nieodpowiedni hamulec w skuterze, w wyniku czego przewrócił się. Przeprowadzone badanie alkomatem w organizmie mieszkańca Brańszczyka wykazało 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala. Po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach wyszło na jaw, że 42-latek już wcześniej kierował na podwójnym gazie i ma orzeczony sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Za niestosowanie się do wyroku sądu grozi mu nawet do 5 lat więzienia. Dodatkowo 42-latek musi się liczyć z karą finansową nie niższą niż 10 tys. zł oraz dożywotnim zakazem kierowania.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org