REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bezpłatny stadion na wakacje

Sport

Od 11 czerwca do 31 sierpnia najmłodsi wyszkowianie będą mogli za darmo korzystać z obiektów WOSiR przy ul. Kościuszki 54.

REKLAMA

Zewnętrzne obiekty WOSiR na potrzeby niniejszej oferty stanowią:

- boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej

- boisko treningowe o nawierzchni z trawy syntetycznej,

- korty tenisowe

Oferta skierowana jest do dla dzieci i młodziezy szkół podstawowych i średnich z gminy Wyszków, z wyłączeniem klubów sportowych i zajęć prowadzonych w ramach działalności gospodarczej. Obiekty będą udostępnione 7 dni w tygodniu, w godz. 8:00 - 19:00 (boiska) i 8:00-15:00 (korty), z wyłączeniem terminów zarezerwowanych wcześniej przez kluby. Rezerwacji obiektów będzie można dokonać pod nr tel. 29-742-42-69 albo bezpośrednio w WOSiR. Sposób, godzina wejścia na obiekt i ogólne zasady korzystania z obiektu zostaną ustalone z pracownikiem WOSiR przyjmującym rezerwację. Wejście na obiekt zostanie poprzedzone sprawdzeniem dokumentów potwierdzających status ucznia szkoły zlokalizowanej na terenie gminy Wyszków. Jednorazowe wejście na obiekt nie może przekroczyć 120 minut. 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówWOSiRbezpłatny stadion

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org