AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wysokie zwycięstwo Wymakracza Długosiodło

Hokejowym wynikiem zakończyło się starcie Wymakracza Długosiodło z Bartnikiem Myszyniec. Piłkarze z powiatu wyszkowskiego wygrali 7:2.

Piłkarze Wymakracza Długosiodło przełamali złą passę. Podopieczni Rafała Gordziejczyka pewnie pokonali Bartnika Myszyniec. Już po pierwszej połowie zespół z Długosiodła mógł być pewny zwycięstwa. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 10. minucie Michał Rytel. Potem prawdziwy strzelecki popis dał Maciej Pasek. Piłkarz Wymakracza w nieco ponad kwadrans skompletował hat-tricka. Jeszcze przed przerwą przyjezdnych dobił Rytel. Goście byli w stanie odpowiedzieć jedną bramką. Zespół z Długosiodła prowadził 5:1.

W drugiej cześci gry gospodarze nieco spuścili z tonu. W 75. minucie przyjezdni strzelili drugiego gola. Ale chwilę później dwoma golami autorstwa Adama Dudy odpowiedział Wymakracz. Po okazałym zwycięstwie Wymakracz Długosiodło plasuje się na piątym miejscu w ligowej tabeli. Do końca sezonu zespołowi trenera Rafała Gordziejczyka zostały do rozegrania cztery mecze.

Wymakracz Długosiodło - Bartnik Myszyniec 7:2 (5:1)

Gole dla Wymakracza: Pasek 19', 23', 35'; Rytel 9', 45'; Duda 76', 78'