REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Lasy wycinane są na potęgę". Posłanka Nowacka o sytuacji w Kamieńczyku

Powiat

Posłanka Koalicji Obywatelskiej podzieliła się na swoim fanpage'u na Facebooku smutnym wpisem na temat lasów wycinanych w rejonie Kamieńczyka.

Galeria zdjęć


REKLAMA

5 czerwca posłanka Barbara Nowacka gościła w gminie Wyszków, dokładnie w Kamieńczyku. Zamieściła w swojej relacji na FB nastepujący post

"Coraz więcej takich widoków. Lasy wycinane są na potęgę. To dziś nad Bugiem. Można to zastopować, potrzeba woli polityczniej. Ale rządzący chcą lasy prywatyzować. Koszmar. @Kamienczyk Nad Rzeka Bug".

Do postu dołączone zostały zdjęcia wyciętych drzew. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wskazują na inne miejsca, gdzie podobnie prowadzona jest intenstywna wycinka lasów. 

Źródło: https://www.facebook.com/BarbaraANowacka

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Barbara NOwackaposełKamieńczykgmina Wyszkówlaswycinka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org