REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Uśmiech dziecka największym skarbem"

Rozrywka

Pod takim hasłem odbył się Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 9 w Wyszkowie. "Bajkowe" Przedszkole z tej okazji przygotowało wiele niezapomnianych atrakcji dla najmłodszych.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przedszkolaki tuż po śniadaniu udały się na plac przedszkolny, gdzie mogły bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, skosztować waty cukrowej, popcornu lub pomalować buzię. Natomiast po obiedzie dzieci zostały zabrane w podróż pod hasłem „Morskie opowieści”. Aby odnaleźć skarb piratów ukryty w ogrodzie przedszkolnym, dzieci musiały wykonać różne zadania, m.in. poszukiwać muszelek w piasku, zrobić jak największe bańki mydlane, wyłowić magnetyczne rybki, podmuchem przemieścić papierowe łódki. Radość i uśmiech nie znikał z dziecięcych buziek, dzień ten był szczególny, wyjątkowy i z pewnością będzie długo wspominany.

Źródło: Przedszkole nr 9 w Wyszkowie

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówDzien DzieckaPrzedszkole nr 9 w Wyszkowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org