REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dwaj wyszkowianie w Camperze na kolejny sezon

Sport

Tobiasz Wojtkowski i Krystian Kruk będę reprezentować barwy Campera w przyszłym sezonie. Tym samym włodarze klubu z Wyszkowa rozpoczynają ogłaszanie składu na następny sezon.

REKLAMA

Camper Wyszków ujawnił nazwiska dwóch siatkarzy, którzy będą reprezentować barwy drugoligowca w przyszłym sezonie. Na boisko w koszulce Campera wybiegną Tobiasz Wojtkowski, bez wątpienia lider drugoligowca. Na najstarszym z braci Wojtkowskich opierał się ciężar gry zespołu Sławomira Gerymskiego w poprzedniej kampanii. Drugim z siatkarzy, który zostanie w Camperze, jest Krystian Kruk. Doświadczony przyjmujący nie raz udowodnił, że w kluczowych momentach można na nim polegać. Kruk pokazał to np. w meczach z Legią.

Potwierdziło się również, że w Camperze nie zagrają bracia Stryjewscy, którzy nie dokończyli sezonu w Wyszkowie. Obydwaj będą teraz występować w barwach Huraganu Wołomin.

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


Camper Wyszkówsiatkówka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org