REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jedynkowy Dzień Dziecka

Sport

Wspaniała zabawa, niepowtarzalne emocje i to, co najważniejsze - bezcenne uśmiechy zawodników UKS Jedynka. 1 czerwca to był dzień pełen atrakcji, sportowych rywalizacji na boisku oraz miłego spotkania w gronie przyjaciół UKS Jedynka.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jak co roku Klub UKS JEDYNKA WYSZKÓW zaprosił swoich zawodników oraz wszystkie dzieci z Wyszkowa na piknik z okazji Dnia Dziecka. W tym roku motywem przewodnim był zdrowy styl życia. Piknik odbył się na "Orliku" przy Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie. UKS Jedynka przygotował wiele atrakcji, mnóstwo konkurencji z nagrodami i dużo zabawy. Nie zabrakło oczywiście piłkarskich emocji. Gościem specjalnym pikniku była dietetyk Beata Cieślińska. W planie "jedynkowego" pikniku znalazło się: orzeźwiająca domowa lemoniada, sok owocowo-warzywny, koktajl owocowo-warzywny, krótkie konsultacje z dietetykiem, ulotki informacyjne: zdrowe nawyki oraz schemat żywienia okołotreningowego. 

PS. UKS Jedynka dziękuje za pyszne koktajle, soki lemoniady serwowane przez dietetyk Beatę Cieślińską

Źródło: UKS Jedynka Wyszków

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówUKS Jedynka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org