REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Młotkiem w drzwi. Kompletnie pijana 36-latka zatrzymana przez policję

Na Sygnale

Do 5 lat więzienia grozi mieszkance Wyszkowa, która za wszelką cenę chciała wejść do jednego z mieszkań na terenie Wyszkowa. Ponieważ kobieta była zdeterminowana, a młotek nie był wystarczający, 36-latka postanowiła wrócić do domu po kolejne narzędzia. Wtedy po krótkim pościgu została zatrzymana przez patrol policji. Była kompletnie pijana.

REKLAMA

Wyszkowscy policjanci interweniowali na jednym z osiedli na terenie Wyszkowa po tym, jak oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która chce wywarzyć drzwi i dostać się do wnętrza mieszkania. Z relacji zgłaszającej interwencję wynikało, że pijana kobieta chwilę wcześniej dobijała się do drzwi. Gdy ta jej nie otworzyła, mieszkanka Wyszkowa przystąpiła do działania i uderzając młotkiem, uszkodziła drzwi wejściowe. Ponieważ młotek nie był wystarczający, a drzwi  dalej stawiały opór, zdeterminowana kobieta postanowiła wrócić po kolejne narzędzia. Kiedy na miejscu pojawili się mundurowi, 36-letnia agresorka na widok radiowozu zaczęła uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za kobietą w pieszy pościg. Po chwili została obezwładniona i zatrzymana w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w organizmie wyszkowianki ponad 2,5 promila. Po wytrzeźwieniu 36-latka usłyszała prokuratorski zarzut, do którego się przyznała. Za uszkodzenie mienia kodeks karny przewiduje do 5 lat więzienia. Dodatkowo kobieta będzie musiała naprawić wyrządzoną szkodę. Prokurator zastosował wobec agresorki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Kobieta ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org