REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

3,5 promila za kółkiem

Na Sygnale

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie udaremnili jazdę kolejnemu bezmyślnemu kierowcy, który zdecydował się na jazdę na ,,podwójnym gazie". Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i w najbliższym czasie będzie odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem. Przypominamy, że jazda pod wpływem alkoholu jest przestępstwem za które grozi kara pozbawiania wolności do lat 2. Pamiętajmy, że jazda pod działaniem alkoholu, to jedna z najgorszych decyzji jaką możemy podjąć w naszym życiu.

REKLAMA

1 czerwca kwadrans przed godz. 11.00 policjanci z wyszkowskiego ruchu drogowego na ul. Leśnej w Wyszkowie zatrzymali do kontroli volkswagena, którego "styl” jazdy wskazywał na nietrzeźwość kierowcy. Kontrola 52-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego potwierdziła te podejrzenia. Przeprowadzone badanie alkomatem przez funkcjonariuszy mazowieckiej grupy SPEED wykazało w organizmie mężczyzny blisko 3,5 promila. Funcjonariusze zatrzymali 52-latkowi prawo jazdy. Ponadto poza utratą uprawnień do kierowania nieodpowiedzialny mężczyzna będzie odpowiadał za popełnione przestępstwo przed sądem. Przypominamy, że jazda pod wpływem alkoholu jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawiania wolności do lat 2, wysoka grzywna oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org