REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Teatr Tańca wraca na scenę!

Kultura

Spektakl "Od Obok" będziemy mogli w czerwcu obejrzeć na żywo! Po raz pierwszy od ponad roku artyści Wyszkowskiego Teatru Tańca mogą wystąpić dla publiczności. 

Galeria zdjęć


REKLAMA

O czym?

Spektakl "OD OBOK" opowiada o relacji ze sobą oraz o relacji z innymi ludźmi. Opowiada dokładnie o tym, jak relacje te kształtują charakter i upodobniają jednostki. Po raz pierwszy spektakl został zainspirowany osobowościami tancerzy Wyszkowskiego Teatru Tańca. Tancerze nie są tutaj odtwórcami ról. Wręcz przeciwnie! Pod czujnym okiem Martyny Busławskiej i Katarzyny Zakrzewskiej, prowadzeni i kształtowani w swojej improwizacji tancerze, stają się współtwórcami widowiska, improwizując sceny, które będą mieli Państwo okazję zobaczyć. 

Każdy z Nas ma do przejścia drogę - inną, ale zawsze posiadającą punkt wspólny, którym jest wpływ społeczeństwa. Jesteśmy istotami, które potrzebują czyjejś obecności. Naśladownictwo od najmłodszych lat jest formą nauki. Żyjemy według utartych schematów. Przechodzimy przez życie, idąc za tłumem i znajdujemy w nim siebie w najbardziej odpowiednim momencie.

Twórcy spektaklu

Choreografia, reżyseria: Martyna Busławska, Katarzyna Zakrzewska

Scenariusz: Blanka Malinowska

Koordynator projektu: Jolanta Wiśniewska

Tancerze: Paulina Skurzewska, Błażej Król, Oliwia Kowalczyk, Hanna Sosnowska, Sandra Heronimek, Ewa Czupryniak, Karolina Dobosz, Joanna Szymanik, Albert Mikołajczyk, Adam Pakieła, Oliwia Ciemniewska, Maja Szymańska, Weronika Buźniak, Kornelia Chalska, Zofia Liśkiewicz, Zuzanna Ginko, Julia Kwiatkowska, Anita Ziętara, Karolina Zyśk, Julia Kuliś, Joanna Gołębiewska.

Realizator świateł: Damian Białorudzki 

Mixy muzyczne: Kacper Gonera

Realizacja filmu i teaser: Kamil Zdzierak 

Grafika: Katarzyna Zakrzewska

Zdjęcia: Mikołaj Napiórkowski, Michał Borek 

Opiekun medialny: Damian Olczak

Patronat: Tuba Wyszkowa, Nowy Wyszkowiak

Organizator: Fundacja Wyszkowski Teatr Tańca

Gdzie i kiedy?

Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik" ul.Prosta 7

Spektakle dla szkół: 10, 11 czerwca godz. 10.00/ 11.00/ 12.00

Gala: 12 czerwca godz.16.00/ 17.00/ 18/00

Wstęp wolny! 

Rezerwacja wejściówek: 501-875-466

Liczba miejsc ograniczona.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

wyszkowianka
Mam nadzieje ze w rezimie sanitarnym -czyli co 2 gie miejsce w sali Hutnika powinno być zajęte. Moja córka ma iść z klasą i
Lo1
W szkołach srednich niektorzy nauczyciele naganiają klasy, choc z m.in z powodu pandemii ludzie boja sie isc...
leniwy
Dzieci szczepić mało kto chce a boi się covida. Tak można w nieskończoność zamykać i otwierać gospodarkę .
do leniwego
To wielka zasługa naszego rządu i wielomiesięcznych rozczarowań, że ludzie nie mają zaufania do szczepień, wcale mnie to nie dziwi

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org