REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Piec wymienisz z dofinansowaniem

Miasto

3 tys. zł dotacji na wymianę kotła np. węglowego na kocioł na paliwo gazowe będą mogli uzyskać mieszkańcy gminy Wyszków. Rada Miejska uchwaliła regulamin przyznawania dotacji dla budynków mieszkalnych w 2021 r.

REKLAMA

Program dotacji uchwalony przez gminę Wyszków ma służyć realizacji zadań określonych w Programie ochrony powietrza dla Mazowsza. Dotacja w wysokości 50% jednak nie więcej niż 3 tys. zł kosztów zakupu, montażu i pierwszego uruchomienia fabrycznie nowych urządzeń opalanych paliwem gazowym będzie stanowiła wsparcie dla mieszkańców w likwidacji niskosprawnych i wysokoemisyjnych urządzeń grzewczych na nowoczesne. Podjęte działania wpłyną na poprawę jakości powietrza na terenie gminy Wyszków. 

O dotację mogą ubiegać się podmioty niezaliczone do sektora finansów publicznych: 1) osoby fizyczne, 2) wspólnoty mieszkaniowe, 3) osoby prawne, 4) przedsiębiorcy. Dotacja może być udzielana Inwestorom na dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania w budynkach mieszkalnych zlokalizowanych na terenie gminy Wyszków, którzy dysponują tytułem prawnym do nieruchomości, na której znajduje się budynek. Dofinansowanie może być udzielone w wysokości nie większej niż 50% kosztów kwalifikowanych i nie więcej niż w kwocie 3 tys. zł. Pozostałą część kosztów zadania ponosi inwestor. 

Aby otrzymać dofinansowanie, wnioskodawca składa w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie wniosek o udzielenie dotacji na formularzu, który publikujemy poniżej. Wnioski rozpatrywane będą w trybie konkursowym. Termin naboru wniosków zostanie określony odrębnym zarządzeniem burmistrza Wyszkowa. 

ZałącznikiREKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org