REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Fun&Math - czyli jak zaprzyjaźnić się z matematyką

Nauka

Aby Twoje dziecko mogło rozbudzić w sobie pasję do matematyki, zapraszamy na zajęcia pokazujące Królową Nauk z innej, nieznanej dotąd strony. Zajęcia odbywają się w superatmosferze, w małych grupkach. Pokażemy Twojemu dziecku inną, ciekawszą stronę matematyki!

REKLAMA

Jeśli Twoje dziecko lubi matematykę lub chce poprawić oceny, zapraszamy je na wakacyjne zajęcia grupowe i nie tylko. Dla każdej grupy wiekowej mamy przygotowane coś specjalnego. Twoje dziecko nie lubi matematyki? Nic się nie martw, zrobimy wszystko, aby ją zaakceptowało, polubiło, aby po prostu się nią bawiło. Nasze innowacyjne metody sprawiają, że dzieci chętnie przychodzą na zajęcia, bo kojarzą je z zabawą - jednocześnie lekcje są realizowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową.

Jeśli szukasz najlepszych korepetycji z matematyki dla swojego dziecka i nie tylko, to świetnie trafiłeś! Pani Katarzyna Kruszewska to doświadczony korepetytor oraz założycielka Fun&Math. Jak sama mówi, udziela korepetycji od kiedy pamięta. Jest to pasja, którą warto się dzielić, a szczególnie w przyjemny i dostępny sposób.

Fun&Math to nie tylko zajęcia z matematyki, ale także świetna zabawa. Nowoczesne sale wyposażone w tablice i podłogi interaktywne oraz różnorodne gry matematyczne pozwalają na organizacje zajęć w bardzo nieszablonowy i kreatywny sposób.

- „Z całego serca polecam korepetycje z Panią Katarzyną! Nigdy nie spotkałam się z kimś, kto w tak przyjemny sposób potrafi uczyć matematyki. Każda godzina korepetycji przebiegała w miłej atmosferze i nie było możliwości, żeby czegoś nie zrozumieć. Pani Katarzyna to osoba bardzo ciepła, pełna cierpliwości i zrozumienia dla osób, które naucza. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i znakomite przygotowanie do matury. To właśnie dzięki Pani Katarzynie odkryłam, że matematyka może być łatwa” - pisze jedna z podopiecznych.

Jeśli nie wiesz czy zajęcia są odpowiednie dla Twojego dziecka, skontaktuj się z nami, przedstawimy wszystkie możliwości lub dopasujemy się jeśli tylko będzie to możliwe.

Zajęcia odbywają się w budynku RONDO w centrum Wyszkowa, ul. Sowińskiego 58. Kontakt telefoniczny pod numerem 510-122-727 lub poprzez wiadomość na stronie

Fun&Math

 

Materiał promocyjny
 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org