REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Fun&Math - czyli jak zaprzyjaźnić się z matematyką

Nauka

Aby Twoje dziecko mogło rozbudzić w sobie pasję do matematyki, zapraszamy na zajęcia pokazujące Królową Nauk z innej, nieznanej dotąd strony. Zajęcia odbywają się w superatmosferze, w małych grupkach. Pokażemy Twojemu dziecku inną, ciekawszą stronę matematyki!

REKLAMA

Jeśli Twoje dziecko lubi matematykę lub chce poprawić oceny, zapraszamy je na wakacyjne zajęcia grupowe i nie tylko. Dla każdej grupy wiekowej mamy przygotowane coś specjalnego. Twoje dziecko nie lubi matematyki? Nic się nie martw, zrobimy wszystko, aby ją zaakceptowało, polubiło, aby po prostu się nią bawiło. Nasze innowacyjne metody sprawiają, że dzieci chętnie przychodzą na zajęcia, bo kojarzą je z zabawą - jednocześnie lekcje są realizowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową.

Jeśli szukasz najlepszych korepetycji z matematyki dla swojego dziecka i nie tylko, to świetnie trafiłeś! Pani Katarzyna Kruszewska to doświadczony korepetytor oraz założycielka Fun&Math. Jak sama mówi, udziela korepetycji od kiedy pamięta. Jest to pasja, którą warto się dzielić, a szczególnie w przyjemny i dostępny sposób.

Fun&Math to nie tylko zajęcia z matematyki, ale także świetna zabawa. Nowoczesne sale wyposażone w tablice i podłogi interaktywne oraz różnorodne gry matematyczne pozwalają na organizacje zajęć w bardzo nieszablonowy i kreatywny sposób.

- „Z całego serca polecam korepetycje z Panią Katarzyną! Nigdy nie spotkałam się z kimś, kto w tak przyjemny sposób potrafi uczyć matematyki. Każda godzina korepetycji przebiegała w miłej atmosferze i nie było możliwości, żeby czegoś nie zrozumieć. Pani Katarzyna to osoba bardzo ciepła, pełna cierpliwości i zrozumienia dla osób, które naucza. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i znakomite przygotowanie do matury. To właśnie dzięki Pani Katarzynie odkryłam, że matematyka może być łatwa” - pisze jedna z podopiecznych.

Jeśli nie wiesz czy zajęcia są odpowiednie dla Twojego dziecka, skontaktuj się z nami, przedstawimy wszystkie możliwości lub dopasujemy się jeśli tylko będzie to możliwe.

Zajęcia odbywają się w budynku RONDO w centrum Wyszkowa, ul. Sowińskiego 58. Kontakt telefoniczny pod numerem 510-122-727 lub poprzez wiadomość na stronie

Fun&Math

 

Materiał promocyjny
 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Na lodowisko nas nie stać
Po co nam lodowisko? Przecież mamy rondowisko.
Z Kącika Malkontenta
Aby dostęp do rzeki był czysty i swobodny
W tą akcję włączyć trzeba wydział ochrony środowiska. Oni wiedzą co nadaje się do wycięcia A co do pielęgnacji
Paweł
Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Kolejny Naczelnik w Urzędzie zatrudniony po przejrzystym konkursie. W ciągu swojej krótkiej pracy nic nie wiemy o jego wynikach. Dobry uczeń po Technikum Ochrony Środowiska z ZSZ 1 posiada dużą większa wiedzę niż obecny Naczelnik. Jeżeli nie mam racji - to mnie poprawcie.
środowisko Wyszkowa
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Styczeń 2022
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana

REKLAMA

pl.jooble.org