REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Tydzień Bibliotek" dla najmłodszych

Kultura

Z okazji "Tygodnia Bibliotek" Biblioteka Miejska w Wyszkowie przygotowała szereg atrakcji dla najmłodsyzch czytelników.

Galeria zdjęć


REKLAMA

12 i 14 maja zaprosiła grupy przedszkolne na spotkania pt. „Majówkowe czytanki”. Były to krótkie, 15-minutowe zajęcia, podczas których bibliotekarki z Działu dla Dzieci i Młodzieży przeczytały pouczające opowieści. Po czytance, uczestnicy chętnie odpowiadali na pytania i wypowiadali się na tematy związane z emocjami. Zgłosiło się do nas około 200 osób.

- Dziękujemy za udział w akcji dzieciom z Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 7 oraz Przedszkola Przyjaciele Kubusia - mówią organizatorzy.

13 maja odbyły się zaś zajęcia pt. „Przyrodnicze programowanie z Photonem”. Głównym tematem był kosmos. Na początku została przeprowadzona rozmowa odnośnie kodowania oraz programowania, a ćwiczenia wyjaśniły jak działają algorytmy oraz robot. Uczestnicy dowiedzieli się ciekawostek o planetach oraz wszechświecie. Po omówieniu Photona nadszedł czas na zręczne omijanie asteroid oraz odwiedzanie każdej z planet, z użyciem odpowiednich funkcji robota. Z racji obecnych obostrzeń spotkanie odbyło się na świeżym powietrzu. Pogoda dopisała uczestnikom, a wszyscy byli zadowoleni z nowoczesnej formy prowadzenia zajęć.

Źródło: M-GBP

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org