REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Tour the Wyszków" z okazji Dnia Dziecka

Turystyka

Streetworker Kuźnia Wyszków zaprasza na wycieczkę rowerową po pięknych, wyszkowskich okolicach. Na swojej trasie uczestnicy będą mijać wieloletnie pomniki przyrody oraz urokliwe miejsca nad Bugiem.

REKLAMA

Trasa składa się z kilku odcinków. Pierwszy obejmuje tereny dookoła Rybienka Leśnego i liczy około 20 km. Reszta jest niespodzianką - jak zapowiadaja organizatorzy. Po 20 km jazdy w dalszą trasę ruszy każdy, kto będzie czuł się na siłach. Wycieczka skierowana jest do wszystkich ceniących sobie kontakt z przyrodą i tych, którzy lubią pojeździć po bardziej wymagających terenach niż kostka brukowa, czy asfalt. Wymagane są chęci, ukończony 13. rok życia, umiejętność jazdy na rowerze, rower (najlepiej górski). Wskazane, aby każdy uczestnik miał w swoim zestawie: kask, światła odblaskowe, zapasową dętkę, kiełbaskę na ognisko. Długość całej trasy to ok. 40 km. 

Wycieczka odbędzie się 30 maja (niedziela):

- I etap start: parking bloku na ul. 1 Maja 15 o godz. 10.00 (ok. 20 km)

- II etap, start: plaża na Latoszku o godz. 12.00 (ok. 20 km)

Uczestnicy będą poruszali się głównie drogami leśnymi i polnymi oraz szutrami. Planowane zakończenie rajdu około godz. 14.00.

Link do wydarzenia na FB

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org