REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Koronawirus – dbam o swoje bezpieczeństwo”

Nauka

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie zaprosiło uczniów Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Wyszkowie i Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku do udziału w konkursie pn. „Koronawirus - dbam o swoje bezpieczeństwo”. Celem trwającego blisko miesiąc konkursu było zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na tematykę zagrożenia koronawirusem, a także uświadomienie dorosłym, poprzez inwencję twórczą uczestników, skali zagrożenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Z uwagi na panującą pandemię, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo zostały przekazane przedstawicielom placówek, którzy w imieniu starosty wręczą je laureatom i wszystkim uczestnikom. Komisja spośród 30 nadesłanych prac plastycznych (16 z OSW w Wyszkowie i 14 z ZSS w Brańszczyku) wyłoniła laureatów:

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie:

I miejsce - Kinga Zych

II miejsce - Klaudia Trojanek

III miejsce - Patrycja Dąbrowska

Wyróżnienia: Cezary Bloch, Aleksandra Lonca, Oliwier Orszulak, Krystian Szczepański, Anna Kowalska, Amelia Zdunek, Karol Smułkowski, Wioletta Kulesza, Wojciech Gawroński, Michał Kulesza, Kacper Frąckiewicz, Aleksandra Tryc, Katarzyna Kulesza.

Zespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku:

I miejsce - Jarosław Sekulski

II miejsce - Patryk Kazimierczak

III miejsce - Emilia Grabarczyk

Wyróżnienia: Patrycja Pawełczyk, Dorota Pałubińska, Marek Bloch, Lena Mróz, Dawid Machnowski, Kinga Sędzicka, Cezary Janczewski, Natalia Jaroszewska, Dawid Jadacki, Daria Struniawska, Krystian Nikołajuk

Prace oceniała komisja w składzie: wicestarosta Leszek Marszał, kierownik Referatu Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego Stanisław Dymek oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Wyszkowie Ewa Michalik i Ewa Walicka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Wyszkowie

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszkówkonkurs plastyczny pn.„Koronawirus – dbam o swoje bezpieczeństwo”Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w WyszkowieZespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku

Komentarze

60+
Znów na zdjęciach sami urzędnicy starostwa i funkcjonariusze powiatowi,a gdzie są autorzy prac plastycznych. Zachowując reżim sanitarny, można było zrobić im zdjęcia z pracami i przekazać drogą elektroniczną do redakcji gazet.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org