REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wakacje z Edukido!

Rozrywka

„Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa”? Z Edukido jak zawsze oryginalnie! Podczas naszych wakacyjnych zajęć postaramy się rozwiązać nie tylko tę zagadkę. Świat jest przecież taki ciekawy! 

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przepis na udane wakacje to już od lat tydzień spędzony z Edukido, nasze autorskie, stworzone wyłącznie da Was gry i zabawy oraz codzienne kreatywne zajęcia z klockami Lego®! Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na „Lato w mieście”. Zajęcia, które dla Was przygotowaliśmy, to jak zawsze bloki tematyczne:

  • „Zabawa w pomidora” czyli dzień witamin. W wakacje stawiamy na świeżą witaminę D, wyciskaną wprost z dojrzałego słońca, ale nie zamykamy się na witaminy z grupy B oraz A+E. Dzieci poznają je wszystkie
  • „Powiedz «cheese»”, czyli dzień fotografa. Czy wiesz, że w 1900 roku powstał aparat, który ważył 400 kg, rozstawiało go 15 tęgich osiłków i… zrobił tylko 1 zdjęcie? Cóż za marnotrawstwo! Jak do niego nie dopuścić powiemy na kolejnym dniu...
  • ... dniu recyklingu. Na naszych zajęciach nie marnujemy czasu, nie marnujemy dobrej energii, nie marnujemy przyjaźni. Z nami nauczysz się jak nic nie marnować!
  • W dniu cyrkowym nikt nikomu nie powie, żeby zachowywał się poważnie!
  • Poważny nie musi być też wcale dzień dobrej książki. „Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa” - to tytuł literackiego klasyka, który będzie nam tego dnia patronował!

Wiedzę i umiejętności przekazuje się dzieciom poprzez zabawę, a w tym Edukido jest specjalistą! To właśnie zabawa - BARDZO DOBRA ZABAWA - jest podstawą naszego „Lata w mieście”. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów. 

Wyszków: Szkoła Podstawowa nr 4, 5-9 lipca, 16-20 sierpnia, koszt 500 zł, godziny opieki 7.30-17.00

Radzymin: Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupnie, 12-16 lipca, 9-13 sierpnia, koszt 530 zł, godziny opieki 7.30-17.00

 

Zapisy: tel. 510-141-861, wyszkow@edukido.com.pl

Zajrzyj i polub na naszego FB: www.facebook.com/edukidowyszkow 

 

Materiał promocyjny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org