REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zapraszamy do wypożyczalni gokartów!

Rozrywka

Wszystkich miłośników rekreacji na świeżym powietrzu zapraszamy do WYPOŻYCZALNI GOKARTÓW! W tym roku aż w dwóch punktach!

Galeria zdjęć


REKLAMA

Lokalizacje wypożyczalni gokartów w Wyszkowie:

1. Przy bocznym wejściu do Galerii Wyszków

2. Przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, patrząc po ukośnie vis a vis sklepu motoryzacyjnego Auto Land

Do składu dołączył właśnie dwuosobowy gokart BERG Duo!

Restauracje pozamykane, a może by tak zaprosić dziewczynę na przejażdżkę po parku? Zabierz rodzinę lub przyjaciół na przejażdżkę. Pokaż im ciekawe miejsca. Zobacz miasto z innej perspektywy. Zatrzymaj się, zrób ciekawe zdjęcie. Gokarty Berg to świetna okazja, aby rozbudzić w dziecku chęć zabawy na świeżym powietrzu już od najmłodszych lat. Koordynacja rąk i nóg wpływa na samoistny rozwój motoryczny dziecka. A dla dorosłych dobry pretekst, żeby znowu poczuć się jak dziecko! 

Uwaga! Gokarty wypożyczane są tylko osobom pełnoletnim, według przepisów traktowane są jak rowery i można się nimi poruszać po ścieżkach rowerowych i chodnikach, na których oczywiście piesi mają pierwszeństwo!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

W maju zapraszamy w każdy pogodny weekend (sobota, niedziela)

a od wakacji codziennie w godz. 12.00 - 20.00!

 

Art. promocyjny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org