REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bezpieczna wielkanoc

Na Sygnale

Okres Świąt Wielkiej Nocy to czas wzmożonych wyjazdów, a więc i wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tegoroczna Wielkanoc na drogach powiatu wyszkowskiego była bezpieczna. Podczas czterech świątecznych dni doszło do ośmiu niegroźnych kolizji drogowych.

REKLAMA

Tegoroczne Święta Wielkanocne można uznać za bezpieczne na drogach powiatu wyszkowskiego. Policyjne działania rozpoczęły się w piątek i trwały do poniedziałku 5 kwietnia. W tym czasie funkcjonariusze czuwali nad płynnością ruchu, zwracali uwagę na stan trzeźwości kierowców, przekraczanie dozwolonej prędkości oraz przestrzeganie obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa.

Od piątku do wielkanocnego poniedziałku na drogach naszego powiatu doszło do ośmiu niegroźnych kolizji drogowych, w tym jednej parkingowej. Trzech kierowców zdecydowało się na prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Policjanci ruchu drogowego ujawnili 64 wykroczenia drogowe. 38 to przekroczenia dozwolonej prędkości, z czego 29 miało miejsce w rejonie przejść dla pieszych. Policjanci zatrzymali trzy dowody rejestracyjne oraz sprawdzili trzeźwość 159 kierowców.  Nie doszło do żadnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz nikt nie został poważnie ranny.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA