REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Tendencja zWyszkowa". Ciekawy pomysł na promocję miasta

Miasto

- Mamy wokół siebie wielu utalentowanych ludzi. To dobry pomysł, aby ich twórczość była oglądana częściej, a najlepiej na co dzień - mówią przedstawiciele Stowarzyszenia Aktywności Kulturalnych, Sportowo-Turystycznych, Przyrodniczych i Rozwoju Osobistego Pan Hilary. Właśnie zrealizowali pomysł na pierwszą kolekcję koszulek udekorowanych akwarelami wyszkowskiego architekta, fotografa, artysty plastyka - Woytka Smółkowskiego, a przedstawiających najciekawsze obiekty historyczne Wyszkowa.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W ramach kolekcji dostępne są bawełniane koszulki (szare, biale, czarne), na których prezentowane są: Obelisk Wazów, budynek zabytkowej plebanii przy parafii św. Idziego, pałac Skarżyńskich, parkowa kordegarda - obiekty najbardziej kojarzone z Wyszkowem historycznie i aktualnie. 

- Pomysł na stworzenie takich koszulek zrodził się w czasie "burzy mózgów" na spotkaniu naszego Stowarzyszenia. Zgodnie uznaliśmy, że jest wartościowy, może nam pomóc w funkcjonowaniu Stowarzyszenia ze względu na generowanie zysków a także jest w miarę prosty do realizacji. Dodatkowo bez wątpienia wypełnia pewną lukę w naszym mieście, bo takich produktów aktualnie nie ma - mówi Bartłomiej Adler, prezes Stowarzyszenia Aktywności Kulturalnych, Sportowo-Turystycznych, Przyrodniczych i Rozwoju Osobistego Pan Hilary

Bez wątpienia pomysł jest chwytliwy nie tylko od strony wizualnej. Promocyjnym strzałem w dziesiątkę jest hasło kampanii: "Tendencja zWyszkowa".

- Wydała nam się idealną nazwą dla tego przedsięwzięcia, a jednocześnie jest dla nas pewnego rodzaju mottem, które przypomina nam, że mamy robić rzeczy coraz lepsze. Oprócz tego wiele z naszych aktywności związanych jest z tzw. "kulturą wyższą", która aktualnie w naszym mieście jest widywana okazjonalnie, co staramy się zmienić. Poza wszystkim jest to świetna gra słów - mówi Bartłomiej Adler. 

W planach jest rozszerzenie kolekcji o kolejne wzory koszulek - innych autorów, a być może także o inne produkty. 

- Nie jest to nasze ostatnie słowo, więc trzymajcie rękę na pulsie. Mamy już gotowe projekty zarówno "wyszkowskie" jak i bardziej neutralne. Wszystkie natomiast są przygotowane przez twórców związanych z naszym miastem. W końcu "Tendencja zWyszkowa" musi być zwyżkowa - mówią przedstawiciele Stowarzyszenia. 

Cena koszulki wynosi 60 zł. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność statutową Stowarzyszenia Pan Hilary i realizację zaplanowanych projektów. Koszulki produkowane są na zamówienie (druk raz w tygodniu). Można je obejrzeć w sklepie Akademii "Pan Hilary" na FB. Pod każdą koszulką znajduje się dokładny opis.

Obecnie zamówienia na koszulki przyjmowane są drogą mailową pod adresem: stowarzyszeniepanhilary@gmail.com lub poprzez sklep na Facebooku

Link do sklepu -> Pan Hilary AU

 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA