REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wsparli kino

Miasto

Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” otrzymał dotację z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. To element wsparcia promocji polskiego filmu w dobie pandemii. 

REKLAMA

- Kwota dofinansowania dla WOK "Hutnik" wynosi 80 tys. 500 zł. Pieniądze przeznaczone zostaną na pokrycie części kosztów utrzymania kina studyjnego w czasie obowiązywania ograniczeń związanych z pandemią wirusa SARS-COV-2. W 2020 roku przychody generowane przez kino były znacznie niższe niż w latach poprzednich. Przez długi czas seanse odbywały się w reżimie sanitarnym, gdzie zajętych mogło być tylko 50 lub 25% miejsc, przez co koszty funkcjonowania kina przewyższały przychody z biletów - informuje Urząd Miejski w Wyszkowie. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Wyszkowiak
Będzie na coroczne 10 tyś zł dla Pana dyrektora buca Mariusza K.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA